בן גביר: זה החיבור שעשוי להביא 6,7 מנדטים

בן גביר קורא לאחדות בציונות הדתית ובמחנה הימין • במקביל עלו כמאתים שלטי חוצות של עוצמה יהודית ברחבי הארץ

עו"ד איתמר בן גביר מראשי עוצמה יהודית קרא לאחדות בציונות הדתית. בשידור פייסבוק לייב האישי שלו במוצאי שבת, קרא בן גביר לאיחוד המחנה מימין לנתניהו וטען כי חיבור בין האיחוד הלאומי, עוצמה יהודית, הבית היהודי, נעם ואלי ישי עשוי להניב בין שישה לשבעה מנדטים.

בן גביר אמר כי פועל לחיבורים בגוש: "בכל השנתיים האחרונות פעלנו בעוצמה יהודית למען חיבור ואיחוד, אולם לצערי ברוב המקרים נדחינו. גם היום אנחנו שמים הכל מאחורה וקוראים לכולם לבוא ולהיות שותפים, מציע שכולם יניחו את האגו בצד ויפעלו לטובת העם והארץ וכך נצליח ליצור ניצחון בבחירות".

הרב דב ליאור ומיכאל בן ארי. צילום: עמנואל גרסטל

יחד עם זאת ציין בן גביר כי לצערו ההתכנות לחיבור עם סמוטריץ נמוכה מאוד, וזאת כפי שהגדיר: "לאור רצונו של בצלאל לשוב אל נפתלי בנט והיות ובצלאל דפק על השולחן כי לאותת לבנט, והמאבקים ביניהם היו במסגרת כיפופי ידיים ובסופו של דבר אחד מהם ימצמץ".

לדברי בן גביר: "רצונו של בצלאל כבודו, אנחנו נמשיך לפעול לחיבור גם בלעדיו, ולטעמנו יש הזדמנות להציל היום את עם ישראל ולהקים גוש של 61".

ברחבי הארץ עלו יותר ממאתים שלטי חוצות כאלה, ומדובר בפתיחת הקמפיין של עוצמה יהודית. במפלגה אומרים כי בכל מקרה יהיה לבוחר פתק של עוצמה יהודית בבחירות הקרובות. לא נוכל להשאיר את קהל תומכנו הרחב ללא אלטרנטיבה. אנו מקווים שיהיה חיבור והליכה ביחד של המפלגות מימין לליכוד, כדי שעם ישראל ינצח".

הקמפיין החדש

בשבוע שעבר פרסמנו כי על פי הסקר שנערך על ידי מכון 'מאגר מוחות' בראשות פרופסור יצחק כץ עולה כי מפלגת הליכוד מתחזקת ועומדת על 32 מנדטים. מפלגת 'תקווה חדשה' בראשות סער שומרת על כוחה ועומדת על 17 מנדטים.

עוד עולה מהסקר כי המפלגה השלישית בגודלה היא מפלגת יש עתיד העומדת על כ-14 מנדטים. אחריה המפלגה הרביעית בגודלה, מפלגת 'ימינה' שממשיכה להיחלש ומקבלת 12 מנדטים בלבד.

יו"ר מפלגת הישראלים רון חולדאי אמר הבוקר בראיון לקלמן ליברמן בכאן רשת ב' כי הוא אינו שולל ישיבה תחת גדעון סער:  "חד משמעית כן. אבל – אנחנו צריכים להיות גדולים מספיק כדי לנטרל את הרצונות של סער לקדם פסקת התגברות ולמנוע נישואי להט"ב ונישואים אזרחיים".

גדעון סער. צילום: משה מילנר, לע"מ

סער אמר בנוגע לנישואי להט"ב: "הנושא של שינוי סטטוס קוו בנוגע לנישואים וגירושים בישראל הוא מאוד כבד. אני לא אתן בקלות דעת התחייבות שלא אוכל לעמוד מאחוריה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
בתיה אברהם
3 years ago

חיבור עם אלי ישי יביא הרבה מאוכזבי ש"ס והמערכת החרדית בכנסת, ידוע לי מאסיפות הורים של תלמודי התורה בדימונה שאם יהיה חיבור עם אלי ישי הם יבחרו בהם.

✎ תגובה באמצעות פייסבוק