700 משתתפים בכנס עוצמה יהודית, בהשתתפות בכירי רבני הציונות הדתית והשר לשעבר יגאל ביבי. בן גביר קרא למצביעי זהות: "הצטרפו אלינו – יש לכם בית"

כ-700 אנשים, פעילי ותומכי מפלגת עוצמה יהודית, השתתפו בכנס בחירות של המפלגה שנערך הערב בבת ים. בכנס השתתפו ראשי עוצמה יהודית ומועמדיה לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, ד"ר אדווה ביטון, ויצחק וסרלאוף, וכן בכירי רבני הציונות הדתית הרב דוב ליאור וראש ישיבת שבי שומרון הרב יהושע שמידט.

יו"ר הרשימה, עו"ד איתמר בן גביר אמר במהלך הכנס: "בית המשפט העליון פוסל את הצדיקים ברוך ובנצי והכשיר את המחבלים מהרשימה המושתפת. כל זה במשמרת של שרת המשפטים מהימין".

בנוסף, קרא בן גביר למצביעי זהות, שפרשה היום מהריצה לכנסת, להצטרף לעוצמה יהודית: "כולנו הלכנו יד ביד עם משה פייגלין, בכל ההפגנות של 'זו ארצנו' נגד הסכמי אוסלו. ואנחנו אומרים לאנשי זהות, וודאי לאלה מתוכם שאוהבים את ארץ ישראל ונאמנים לה שרוצים שליטה יהודית מלאה בהר הבית, ויד קשה נגד אויבי ישראל – הצטרפו אלינו, יש לכם בית בעוצמה יהודית".

ד"ר אדווה ביטון, הסמן החברתי בעוצמה יהודית, אמרה במהלך הכנס: "בקדנציה הקרובה שלי בכנסת, אני אעסוק בעיקר בחינוך. כולנו יודעים על הבעיות הגדולות הקיימות במוסדות החינוך של הציונות הדתית, כגון שכר לימוד העצום בישיבות ובאולפנות – בתופעה הזו אני הולכת להיאבק. בתחום הכלכלי – אנחנו ימין כלכלי, שמאמין בשוק חופשי, בתחרותיות בשוק, ובהפחתת מיסים – אך גם בחמלה על החלש".

הרב דוב ליאור, מבכירי רבני הציונות הדתית, השתתף גם הוא בכנס, הביע תמיכה בריצת עוצמה יהודית ואמר: "אנחנו סמוכים ובטוחים שעוצמה יהודית תעבור את אחוז החסימה. אנחנו מאמינים ואין לי ספק שכל הפעילים היושבים כאן פועלים ללא לאות להצלחת המהלך. יש כאלה שאומרים שעוצמה יהודית לא תעבור את אחוז החסימה – אך האמת, היא הנר לרגלינו והיא המנחה את נציגי עוצמה יהודית". בנוסף לרב ליאור, השתתף בכנס הרב יהושע שמידט, רב היישוב שבי שומרון, שהביע גם הוא תמיכה ברשימת עוצמה יהודית לכנסת.

משתתף ונואם נוסף בכנס, היה השר לשעבר יגאל ביבי, מראשי המפד"ל לשעבר, שהביע לאחרונה תמיכה בעוצמה יהודית. ביבי אמר: "אני הרבה שנים לא מתעסק בפוליטיקה. אבל לא לא יכלתי לשבת בבית, כשאני רואה מה מתרחש במדינת ישראל. כשפגשתי את בן גביר פגשתי יהודי יקר, לב חם מסור. כמי שהיה הרבה שנים בכנסת אני יכול להגיד לכם על נציגי עוצמה יהודית: הם יהיו חברי כנסת מצוינים".

בכנס השתתפו גם מועמדי המפלגה שנפסלו ע"י בית המשפט העליון במערכת הבחירות הזו ובמערכת הבחירות הקודמת – ד"ר מיכאל בן ארי, ברוך מרזל ובנצי גופשטיין. ברוך מרזל אמר במהלך האירוע: "מהפסילה שלי, של מיכאל ובנצי אנחנו לומדים שכל השמאל יחד עם הרפורמים במימון אלפי שקלים פועלים דווקא נגדנו. למה הם לא מנסים לפסול מועמדים ממפלגות אחרות? הם יודעים שאנחנו מתכוונים לא רק לדבר, אלא גם לעשות. אותנו אי אפשר לקנות בג'ובים ותפקידים. אנחנו הולכים עם האמת עד הסוף".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק