מרכיבים רשימות בימין: מזכירות עוצמה יהודית בחרה את נציגיה לכנסת

רשימת עוצמה יהודית
רשימת עוצמה יהודית לכנסת ה-23

8 ימים ליום סגירת הרשימות, והמפלגות השונות מתחילות לעצב את רשימת המועמדים שלהם לכנסת ה-23. אמש (ראשון) התכנסה המזכירות של מפלגת עוצמה יהודית במטרה לדון איך יראו האנשים שלה ברשימת הבית היהודי המאוחד, שהיא המפלגה המשותפת יחד עם הבית היהודי לאחר האיחוד בין שתי המפלגות.

לאחר ערב שלם של דיונים ובחירות התגבשה הרשימה הסופית. בראשות המפלגה יישאר עו"ד איתמר בן גביר שמוביל את המפלגה מאז פסילתו של הד"ר בן ארי בבג"צ לפני פחות משנה. במקום השני, שיהיה מספר שש ברשימה המאוחדת, יוצב מנכ"ל המפלגה יצחק וסרלאוף, תושב דרום תל אביב ופעיל במאבק נגד המסתננים. לאחר מכן מוצבת הד"ר אדווה ביטון, אימה של אדל הי"ד שנרצחה בעקבות פיגוע שנזרקו על רכבה. בהמשך הרשימה מוצבים הרב יהודה אפשטיין, יצחק קרויזר, יעקב עמר, רפאל מוריס, משה בן זיקי, טירן זייתוני, מארי בן חיון ועוד.

במפלגת עוצמה יהודית הגיבו לתוצאות הבחירות במזכירות המפלגה ואמרו: "בחרנו רשימה מגוונת וראויה של מיטב אנשינו – דתיים לאומיים, חרדים, מסורתיים וחילוניים, מכל רחבי הארץ, שהמכנה המשותף לכולם – אהבה לעם ישראל וארץ ישראל. בעזרת השם נביא את הניצחון בבחירות לימין".

בתוך כך, הבוקר (שני) פורסם בעיתון 'ישראל היום' כי טיוטת הסכם בין הבית היהודי לאיחוד הלאומי, זכתה לברכתו של הרב דרוקמן. על פי טיוטת ההסכם המוצעת, הרב פרץ ימשיך לעמוד בראש המפלגה המאוחדת, בעוד השר סמוטריץ' יהיה זה שימנה את מנכ"ל המפלגה ויוכל להכניס לשם אדם מטעמו.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק