2 חשודים בתקיפת חייל וצוות תקשורת בבית שמש – נעצרו

צילום: דוברות המשטרה
חייל צה"ל שנסע ברכבו בשכונת חפציבה בבית שמש הותקף בידי חרדים קיצוניים שלשום, וכן אמש הותקף צוות תקשורת בעיר • הלילה נעצרו חשודים בתקיפה

ביום ג' בשכונת חפציבה בבית שמש נחסמה דרכו של חייל שהגיע לשכונה והוא הותקף, ואתמול צוות תקשורת שהגיע לשכונה הותקף על ידי מספר חשודים.

בעקבות האירועים נפתחה חקירה מהירה אותרו 2 חשודים(16 ושנות ה20) שעל פי החשד היו מעורבים באירוע עם החייל, והחשוד בשנות ה20 קשור, על פי החשד, גם באירוע התקיפה כלפי צוות התקשורת.

הלילה הגיעו כוחות משטרת ישראל לבית החשודים והם נעצרו, במהלך פעילות השוטרים החלה במקום הפרת סדר תוך נסיונות להפריע לשוטרים, הכוחות הדפו את הפורעים והחשודים הועברו לחקירה. במהלך הפעילות נגרם נזק לניידת.

ראש עיריית בית שמש ד"ר עליזה בלוך בתגובה: "תקיפת חייל היא מעשה בריוני ומכוער. שוחחתי עם מפקד משטרת בית שמש.אני מגבה, תומכת ומחזקת את המשטרה על חקירה מהירה ומעצר, על פי החשד, של מפירי הסדר. נמשיך לשתף פעולה עם משטרת ישראל כדי לגדוע כל ניסיון לערער את מרקם החיים המיוחד בעיר בית שמש. העיר בית שמש היא עיר של קהילות המתקיימות יחד ויוצרות מרחב משותף ייחודי. גם בימים מורכבים בישראל נמשיך לשמר יחד מודל זה. רק קיום משותף של הקהילות השונות בחברה הישראלית יאפשר תיקון חברתי בישראל".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק