15,000 מתחסנים בבנימין

חיסון נגד נגיף הקורונה. צילום: ויקיפדיה
במתחם החיסונים שהקימה מועצת בנימין עם משרד הבריאות ופיקוד העורף חוסנו אתמול כ-1,000 תושבים • עד כה חוסנו 20% מתושבי המועצה

תושבי בנימין נענים עד כה להגיע ולקבל חיסון נגד קורונה. המועצה מעודדת את מתן החיסונים לאוכלוסיות הזכאות והנגישה לציבור התושבים את מתחם החיסונים שעמד לרשות מבוטחי כל קופות החולים.

המתחם שהוקם אתמול בשער בנימין על ידי המועצה ובתפעול משרד הבריאות ופיקוד העורף קלט כ-1,000 מתחסנים שקיבלו את מנת החיסון הראשונה. אותם מחוסנים כבר קיבלו זימון לעוד שלושה שבועות לקבלת המנה השנייה.

ראש המועצה ישראל גנץ הביע שביעות רצון מהיענות התושבים ואמר כי "זו האפשרות שלנו לשמור על המשפחה ועל הקהילות. אני שמח שתושבי בנימין מגלים אחריות ובאים להתחסן ואני קורא לכל מי שזכאי להגיע דרך קופות החולים או במתחמי החיסונים ולקבל חיסון". גנץ הודה למשרד הבריאות ולפיקוד העורף על מתן השירות המסור לתושבים.

צילום: דוברות בנימין

במועצת בנימין נערכים במקביל לחזרת התלמידים לבתי הספר ומקדמים את פרוייקט "מגן חינוך" במסגרתו ייערכו בדיקות קורונה תכופות לתלמידים ולצוותי הוראה באופן שיטתי ושוטף על מנת לנטרל מהר מקורות הדבקה ולמנוע תחלואה ובידודים. דרושה הסכמת הורים למהלך ובמועצה סבורים שפעולה כזו תתרום למניעת התחלואה ביישובים.

לפני כשבועיים נשיא המדינה ראובן ריבלין העניק למועצת בנימין ציון לשבח על מנהיגות ובולטות המועצה בניהול משבר הקורונה.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק