100 ימים להרג אהוביה סנדק ז"ל: הופק סרטון מרגש מהכנסת ספר התורה שערכו לזכרו

משפחתו של אהוביה סנדק ז"ל עם אלישוב הר שלום בשביתת הרעב (צילום: יהודה יפין)
לקראת 100 ימים להרגו של אהוביה הפיק היום (רביעי) ראם ברנשטיין סרטון בו נראה סיום הש"ס והכנסת ספר התורה שנתרם לזכרו של אהוביה • "מטרת הסרטון הוא להראות את הטוב והייחוד של נוער הגבעות ובייחוד את זכרו של אהוביה"

היום (רביעי) מציינים במשפחת סנדק, ובקרב חבריו של אהוביה סנדק ז"ל, אשר נהרג בידי שוטרים במהלך מרדף באזור בנימין, 100 ימים לאירוע הקשה בו נהרג. ראם ברנשטיין, שאירגן את אירוע סיום הש"ס והכנסת ספר תורה לעילוי נשמתו של אהוביה ז"ל בהשתתפות מאות משתתפים, רבנים ואישי ציבור הפיק סרטון מרגש לציון 100 הימים.

אירוע הכנסת ספר התורה וסיום ש"ס הגמרא אשר נלמד ע"י יותר מ-1000 יהודים מרחבי הארץ, לעילוי נשמתו של אהוביה ז"ל, התקיים ביום החמישים למותו, בגבעת מעוז אסתר, המקום שבו גר אהוביה, במעמד השתתפו הרב דב ליאור, הרב שמואל אליהו, הרב יהושע מרדכי שמידט, הרב דניאל כהן, גבע ראפ, רבנים, ח"כים ואנשי ציבור נוספים. הזמר אהרן רזאל שר יחד עם אברהם סנדק, אבא של אהוביה ז"ל, שיר שכתב אביו לעילוי נשמתו.

ראם ברנשטיין סיפר "היום אנחנו מציינים 100 ימים להרג של אהוביה ז"ל על ידי שוטרים, מטרת הסרטון, מסיום הש"ס והכנסת ספר תורה, זה להראות אירוע חיובי, עם הגוון המיוחד של נערי הגבעות, זה אירוע זה של הכנסת ספר התורה וסיום ש"ס של יותר מ-1,000 יהודים, הסרטון בא להראות את דמותו ואישיותו המיוחדת של אהוביה שגרמה לחיבור גדול בעם ישראל, הרבה אנשים התחזקו בתורה ויראת שמיים בזכות דמותו ואישיותו המיוחדת.

ימי ספירת העומר, וכל העניין של מות תלמידי רבי עקיבא, מחזקים אותנו להסתכל על הפנימיות של כל יהודי ויהודי ולהסתכל על היתרונות של כל אחד ואחד ולהרבות באהבת חינם וערבות הדדית בעם ישראל, וזה מה שאנו עושים בארגון מרכבה, להראות את היתרון של כל יהודי ויהודי, והיתרון שבכל ציבור וציבור, גם עם כל הציבור וגם עם כאלו שמתמודדים עם מוגבלויות. שנזכה להרבות באור הגדול של אהוביה ז"ל שגרם במותו לחיבור בין לבבות ולנפילת החומות בין המגזרים." הוסיף ברנשטיין.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק