ריח של בחירות: גנץ ביקר בקניון מלחה

צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון
שר הביטחון גנץ ושר המדע והטכנולוגיה יזהר שי הגיעו לביקור בקניון מלחה בכדי לבחון את מתווה הקניונים • "חייבים את שיתוף הפעולה של הציבור והנהלות הקניונים ורשתות המסחר כדי לאזן בין בריאות לכלכלה"

שר הביטחון בני גנץ ושר המדע והטכנולוגיה יזהר שי ביקרו הבוקר (רביעי) בקניון עזריאלי במלחה (ירושלים). השרים הגיעו על מנת לבחון את יישום מתווה הקניונים ואת ההתאמות שנערכו בו בעקבות העומסים בסוף השבוע האחרון.

בביקור השתתפו מנכ"ל קבוצת עזריאלי, אייל חנקין, ומנהל קניון מלחה, יורם פיק.

במהלך הביקור ערכו השרים סיור בקניון ובחנו את אופן יישום המתווה ואת העמידה בתקנות, ביקרו בחדר הבקרה והשליטה של הקניון, וקיבלו סקירה על המתווה ממנכ"ל הקניון ומצוות ההנהלה.

צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

בסיום הביקור אמר שר הביטחון: "האיזון בין כלכלה ובריאות הוא דבר חשוב. אנחנו חייבים לראות איך אנחנו מניעים את הכלכלה אבל עושים זאת בצורה בטוחה, אנחנו חייבים את שיתוף הפעולה הן של הנהלות הקניונים ומתחמי המסחר והן של הציבור. הסתובבנו והתרשמנו לחיוב מהתנהגות האנשים, עם מסיכות, עם רווח, עם ניהול כמויות הן בתוך הקניון עצמו והן בכל חנות וחנות. אנחנו מאמינים שאפשר בזהירות להמשיך לדאוג לאיזון הזה של כלכלה וחברה".

שר המדע והטכנולוגיה יזהר שי: "בהנחיית שר הביטחון וראש הממשלה החליפי אני אמשיך לעבוד בשיתוף פעולה עם צוות 19 כדי לייצר פתרונות, במקרה הזה לנושא פתיחת המסחר.

הקניונים הם מרכיב חשוב מאוד בכלכלה ואנחנו צריכים להמשיך למצוא שם פתרונות שיאפשרו כמה שיותר קניות, כמה שיותר אנשים, כמה שיותר מסחר בשטחי הקניונים, ובמקביל לזה כמובן לאזן את זה עם הצרכים הבריאותיים. המדיניות הדיפרנציאלית של שר הביטחון תבוא לידי ביטוי גם בהצעות שניתן לקבינט הקורונה בהקשר של הקניונים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק