חשד: קטין ערבי תושב טירה החזיק נשק ואמצעי לחימה בביתו

הנשקים שנתפסו |צילום: דוברות המשטרה

ביום 16.5.20 לפנות בוקר במהלך פעילות מבצעית של המשטרה בעיר, הגיע כוח משטרה לחיפוש בבית שנמצא הסמוך לזירת הירי שבוצע זמן קצר קודם לכן לעבר בלשים בטירה, ירי ממנו נפצעו שני שוטרים. בחקירה עלה חשד לפיו אביו של החשוד אמר לו "היו יריות, תוציא הכל מהבית". במהלך חיפוש בבית נמצא על גג הבית תיק גב ובו 2 תתי מקלע מאולתרים מסוג "קרלו" ומטען צינור.

עוד התברר מחקירת המשטרה כי החשוד הקטין החזיק בטלפון הנייד שלו, מספר רב של תמונות בהם הוא נראה מחזיק כלי נשק שונים ואף אותרו הודעות בהן הוא מנסה לסחור בכלי הנשק.

הרכב שהוצת | צילום: דוברות המשטרה

חקירת האירוע הוטלה על צוות חקירה מיוחד במשטרת ישראל והחוקרים הצליחו לגבש תשתית ראייתית כנגד הקטין וכנגד קטין נוסף, בגין אירוע נוסף, של הצתת רכב בעיר טירה מחודש אפריל 2019 במהלכו החשודים הקטינים הציתו רכב של אחר, במסגרת סכסוך מתמשך וארוך שכלל מספר אירועים פליליים רק בשנה האחרונה. כתוצאה מההצתה נשרף חלקו הקדמי של הרכב ונגרם לו נזק רב.

החשוד בתיק האמל"ח (17 טירה) נעצר ביום 16.5.20 ואילו החשוד הקטין הנוסף (17 טייבה) שחשוד בהצתת הרכב נעצר יומיים לאחר מכן ומעצרם הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. בדיון שהתקיים היום (שלישי) בביהמ"ש הוגשה הצהרת תובע בדבר כוונת הפרקליטות להגיש נגדם כתב אישום ובקשת מעצר ומעצרם של השניים הוארך ב-3 ימים ועד ליום 28.5.20.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק