המערכה על שטחי c, הריסת מתחם פלסטיני לא חוקי שנבנה על אדמות מדינה

הבוקר (רביעי) פעלה יחידת הפיקוח של המנהל האזרחי להריסת מבנים לא חוקים שנבנו על אדמות מדינה סמוך ליישוב נגוהות, ראש המועצה יוחאי דמרי שיבח את פקח המועצה והתושבים על הזיהוי המהיר שאפשר את ההריסה ואת המנהל האזרחי שפעלו בזריזות

במקום החלו להיבנות מספר מבנים חדשים והותקנו עמודי חשמל, תשתית למתחם החדש. פקח הקרקעות של מועצה אזורית הר חברון העביר את הדיווח ליחידת הפיקוח והיום בליווי צוותי מג"ב נהרס המתחם.

בעקבות עתירה שהוגשה במהלך ההריסה הוצא צו מניעה על ידי בג"צ להמשך פעילות האכיפה ובשטח נותר מבנה שלא נהרס על אדמות המדינה.

יוחאי דמרי ראש המועצה הר חברון: "אנו מברכים את פעילות האכיפה בהובלת המנהל האזרחי ומח"ט יהודה אל"מ אביחי זפרני, על הקרקעות בהר חברון מתנהלת מלחמה של ממש במטרה להקים מדינת טרור ערבית בלב מדינת ישראל, את הבניה מובילה בשיטתיות הרשות הפלשתינית במימון מדינות אירופה"

דמרי הוסיף: "לאחר מאבק ארוך שנים שקיימנו בשיתוף רגבים וגופים נוספים, הבאנו את המדינה להכיר ולהתחיל לטפל בהשתלטות הערבית על שטחי C, בישיבת הקבינט שהתקיימה בנושא לפני כשנה הציג ראש המנהל האזרחי תא"ל ראסן עליאן בפני הקבינט את סדרי העדיפויות לאכיפה ובמקום השני יתועדף לאכיפה מרחב הר חברון בשל המיקום האסטרטגי והיקפי הבניה וגניבת הקרקעות."

לאחר דיון ראשון בועדת חוץ וביטחון שנערך לפני כחודשיים, בשטח נרשמת עליה ברמת האכיפה שמבצע המנהל. בשבוע החולף הוחרמו מעל חמישה משאיות וטרקטורים שעסקו בבניה לא חוקית, נהרסו מספר מבנים ובוצעו פעילות אכיפה נוספת.

דמרי, הודה לחברת הכנסת קטי שטרית על הסיוע בעניין והבטיח כי לא ירפו מטיפול בנושא עד שהמדינה תפעיל את תכנית סדורה שתבטיח אכיפה ומניעה אפקטיבית של תכנית פיאד להשתלטות על השטח והקמת מדינה פלשתינית.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק