גורמים בהתיישבות: עליה בהרס מאחזים מאז כניסתו של בנט לתפקיד

גורמים בהתיישבות אומרים היום (רביעי) כי מאז כניסתו של השר נפתלי בנט למשרד הביטחון, ישנה עליה עקבית במספר הריסות הבתים בגבעות ברחבי יהודה ושומרון.  על פי הנתונים, מאז כניסתו של בנט לתפקיד בחודש חשוון האחרון, לפני כשלושה חודשים, היה הרס של כרם בגוש שילה, הרס של שני בתים ביצהר, והבוקר נהרסו מספר מבנים סמוך לכוכב השחר. עוד אומרים הגורמים כי מדובר בשר הביטחון שפינה הכי הרבה מקומות ביחס לקודמיו וביחס לזמן שבו הוא מכהן בתפקיד.

כאמור, הבוקר הגיעו כוחות מג"ב גדולים לגבעה מעלה שלמה הסמוכה לישוב כוכב השחר שבבנימין והרסו מספר בתי מגורים במקום. על פי הדיווחים, שוטרי מג"ב שהגיעו למקום התנהגו באלימות כלפי התושבים במקום ושלושה צעירים שמחו נגד ההרס, נעצרו.

במפלגת עוצמה יהודית הגיבו על ההרס ואמרו: "בזמן שתושבי הדרום סופגים טרור של טילים, המערכת הביטחונית בראשות בנט עסוקה בלהרוס בתי משפחות בסמוך לכוכב השחר. במקום לדבר גבוהה גבוהה על הכלת הריבונות, יכולים בימינה לעשות קודם כל את מה שתחת שליטתם במשרדים שהם עומדים בראשם, ולמנוע הרס מיותר של בתי משפחות יהודיות".

עוד אומרים בעוצמה יהודית: "לא מזמן התחייב בנט להרוס בניה בשטחי c, אך עד כה הרס משרד הביטחון של בנט רק מבנים של יהודים בשטחי c. האם זו המדיניות החדשה?"

צילום: אתר הקול היהודי

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק