בפעם הרביעית החודש: שוטרים 'הסתערבו' בבת עין וניסו לגרור אלימות מצד התושבים – ונכשלו

בת עין. באדיבות ויקיפדיה
שוטר ימ"ר ש"י התחפש לערבי וניסה לארוב הבוקר לנערים בבת עין במטרה לגרור אירועי אלימות אך נכשל, וזו ממש לא הפעם הראשונה • "הם עושים מעצמם בדיחה"

הבוקר (שלישי) הגיעו שוטר ימ"ר ש"י לישוב בת עין כאשר הם מחופש לערבי במטרה לגרור תקיפה של הנערים במקום כלפי ה'ערבי' המחופש.

זה התחיל ב-08:00 בבוקר. טנדר ובו שוטר ימ"ר המחופש לערבי נכנס לישוב. מיד תושבי הישוב קראו לו לחזור חזרה ולא להיכנס לישוב. נערים ששהו באזור הגיעו אף הם לכיוון הטנדר.

רבש"ץ בת עין הורה לנהג לפתוח את הפאג' אך הוא סירב וגם כאשר הורו כוחות צה"ל לנהג לפתוח, הוא לא פתח. אז הגיעה ניידת ימ"ר שהודיעה על סיום האירוע, לאחר שנכשלו.

וזו לא הפעם הראשונה, מדובר באירוע הרביעי בחודש האחרון. ארבעת האירועים נכשלו. הנערים טוענים שהימ"ר 'מחפש' אותם ומנסה לגרור אותם לפרובוקציות ולתפור להם תיקים.

י' המתגורר בישוב מסר 'לחדשות ימנים': "המשטרה וימ"ר מתנכלים אלינו וכבר עושים מעצמם בדיחה. אם היו מטפלים בטרור הערבי עשירית ממה שמתנכלים אלינו – מזמן לא היה טרור".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
2 תגובות
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
לימונטרי
3 years ago

נושא אלימות כלפי יהודים, קברים בליווי ססמניים לאומני שהם אחינו למעשה. מונעים האנטישמיות וגזענות

לימונטרי
3 years ago

בהכללה. כל הארגונים שממומנים ע"י ארופה. מתמידים ארועים מבויימים ומתוכננים מראש נגד הצבא והתושבים היהודים ברחבי השומרון. בצורה בוטה ואף הסטה וגזענות גו פרצופית.בעזות מצח.מצלמים ארועים מסויימים ומראים עד כמה היהודים נבלות

✎ תגובה באמצעות פייסבוק