תנועת הביטחוניסטים נפגשה עם ראש הממשלה

בפגישה השתתפו האלוף יצחק (ג'רי) גרשון, האלוף גרשון הכהן, מנכ"ל התנועה תא"ל אמיר אביבי, תא"ל הראל כנפו, תא"ל יוסי קופרווסר ותא"ל צביקה פוגל.

בפגישה דנו "הביטחוניסטים" עם ראש הממשלה על נושא החלת הריבונות, וחיזקו את ידיו במאמציו להחיל ריבונות רחבה ככל שניתן ביהודה ושומרון ובבקעת הירדן.

האלוף יצחק (ג'רי) גרשון:

"מדובר ברגע שהוא מן החשובים בהיסטוריה של מדינת ישראל ועם ישראל שיביא להמשך חיזוקה וביצורה של מדינת ישראל. אנחנו בראש ובראשונה רוצים להביע תמיכה והערכה, ולחזק אותך על מסירות הנפש שבה אתה מוביל את מדינת ישראל בעשר השנים האחרונות. יש כאן שינוי פרדיגמטי מחויב המציאות. אין לנו ספק כי מבחינה לאומית, ביטחונית ומדינית זהו מהלך ראשון במעלה ונעשה כל שנוכל על מנת לתרום להתרחשותו."

תא"ל אמיר אביבי, מנכ"ל תנועת הביטחוניסטים:

"ציינו בפני ראש הממשלה את הערכתנו על קרב הבלימה ההרואי שלו בתקופת אובמה למניעת תוכנית הנסיגה לקווי 67 שהייתה מביאה את ישראל לידי סכנה קיומית. בנוסף דיברנו על היתרונות העצומים של תוכנית טראמפ אותה הוביל ראש הממשלה יחד עם הנשיא האמריקאי. באנו לכאן בכדי לחזק את רה"מ ולהבהיר את הראייה הבטחונית של חשיבות הבקעה כגבולה המזרחי של מדינת ישראל, חשיבות ההתיישבות ביהודה ושומרון כמרכיב חיוני בשמירה על חופש הפעולה של צה"ל במרחב. מדובר באירוע היסטורי שיבטיח את בטחונה של ישראל ואת שגשוגה לדורי דורות."

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק