תושבת חברון הותקפה בידי כלב תקיפה ששלחו לעברה ערבים, טרם ידוע על עצורים

תושבת חברון ואחותה הותקפו על ידי כלב תקיפה ששוחרר לעברן על ידי בני מיעוטים. למרות מצלמות האבטחה במקום והעברת תיעוד החשודים על ידי הצעירה למשטרה טרם ידוע על מעצר חשודים. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את הצעירה שלח מכתב למפקד משטרת חברון בבקשה לעצור את החשודים ולהעמידם לדין.

במכתב תואר כי לפני שבועיים יצאו הצעירה, תושבת חברון, ואחותה לריצת ספורט ברחוב דוד המלך הסמוך למערת המכפלה בחברון "מרשתי ואחותה רצו הלוך ושוב ברחוב דוד המלך. במהלך ריצתן הבחינו בשני חשודים כשהם יישובים בצידי הרחוב וכלב תקיפה לצידם, אחוז באמצעות רצועה בידי אחד החשודים".

כשחלפו הצעירות על פני החשודים בפעם הרביעית "הבחינה מרשתי בחשודים משחררים את הכלב מרצועתו כדי שירוץ לעברן. מרשי ואחותה נבהלו, וניסו להסתובב ולהימלט מהכלב. או אז החליקה מרשתי על הכביש, נפלה על ראשה ושברה את אחת משיניה הקדמיות".

במכתב צויין כי האזור כולו מרושת מצלמות "האירוע התרחש במקום עם מצלמות ולפי הידוע למרשתי קיים סרטון עם תיעוד האירוע בידי משל"ט מג"ב, יחידת מערת המכפלה". בנוסף, הגישה הצעירה תלונה למשטרה ומסרה לידיה את תמונות החשודים שהספיקה לצלם. למרות זאת, טרם ידוע על מעצר החשודים בתקיפה.

עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את הצעירה מסר "אנו מצפים שהמשטרה תאכוף ותעצור את המפגעים, גם כשמדובר בערבים שפגעו ביהודים כדבר שבשגרה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק