תושבי השומרון דורשים – לא רוצים עוד הרוגים, הסדירו את צומת יצהר במיידי

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
יצהר
יוסי דגן יחד עם הנהגת הישוב יצהר פנו לשרת התחבורה מרי רגב בבקשה להסדיר את הצומת שמובילה ליישוב, הקריאה באה על רקע תאונת הדרכים שבה נהרגה אפרת ברנר ז"ל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ראש מועצת שומרון יוסי דגן יחד עם הנהגת הישוב יצהר פנו הבמכתב לשרת התחבורה בבקשה להסדיר באופן מיידי את הצומת המוביל לישוב, הקריאה באה על רקע תאונת הדרכים הקטלנית שגבתה את חייה של אפרת ברנר אמש.

במכתב דחוף אותו הפנו התושבים לשרת התחבורה מירי רגב נכתב "הצומת המוביל לישוב נמצאת בכביש בין עירוני סואן. אך למרות זאת אין נתיבי השתלבות ואחסנה עבור רכבים הבאים בצומת, וכמו כן אין אף מעבר בטוח להולכי הרגל שנאלצים לחצות את הכביש בצורה מסכנת חיים".

אפרת ברנר ז"ל

עוד כתבו התושבים ששכלו כאמור את תושבת היישוב אפרת ברנר אמש בתאונה קטלנית: "בשנים האחרונות אירעו בצומת זה מספר תאונות אשר בדרך נס הסתיימו בפגיעות גוף קלות ובנזק לרכוש. אתמול נס לא קרה, ואת המחיר הכבד מנשוא שילמה אשה צעירה שהתחתנה רק לפני 4 חודשים. יש להסדיר את הצמתים כפי שהשכל הישר מורה ובכך לשמור על חיי אדם ולא לחכות חלילה לחיי אדם נוספים שיאבדו".

ראש המועצה יחד עם הנהגת הישוב הדגישו במכתב את הערכתם לשרה שמשקיעה רבות בתשתיות ביו"ש, הסדרות הצמתים, הארת הכבישים ופיתוח התחבורה הציבורית באזור.

לדבריהם, דווקא מתוך האכפתיות, מגיעה הבקשה לשרה לבצע גם את הצעד הנדרש והמתבקש הזה כדי לשמור על חיי התושבים והמשתמשים בצומת.

כאמור, אמש בתאונת דרכים קשה בצומת יצהר, נהרגה תושבת הישוב אפרת ברנר ז"ל מפגיעת רכב פלסטיני בעת שחצתה את הכביש. אפרת זיכרונה לברכה התחתנה לפני כ-4 חודשים והובאה למנוחות היום בישוב חרשה בו מתגוררים הוריה.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק