תושבי בית האורות בדרישה מהמשטרה: לחקור את זורקי הבקת"בים לעבר השכונה בגין ניסיון רצח

בעקבות השלכת בקבוקי התבערה לשכונת בית אורות בירושלים, פנו תושבי השכונה למשטרה בדרישה לחקור את המחבלים בחשד לניסיון רצח • עו"ד חיים בלייכר "מצפים שהמשטרה והפרקליטות יתייחסו לפיגוע במלוא החומרה"

תושבי בית אורות בירושלים, פנו בדרישה ממשטרת ירושלים לחקור את המחבלים אשר השליכו בקבוקי תבערה אל עבר השכונה על עבירת ניסיון לרצח של משפחות השכונה.

האירוע החמור אירע בשבוע שעבר, בשעות הערב המאוחרות השליכו המחבלים שמונה בקבוקי תבערה אל עבר שכונת הקראוונים בית אורות. ארבעה מהבקבוקים התלקחו בשטח השכונה, בתושיית התושבים ומאבטח השכונה כובו השריפות ללא פגיעות ברכוש ובנפש.

בדרישה שהוגשה באמצעות עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו נכתב כי נודע לו כי נעצרו חשודים בביצוע הפיגוע. לאור כך, דורשים התושבים לחקור את החשודים על מעשיהם בחשד לניסיון רצח של משפחות השכונה, ולקבל עדכון בהתקדמות החקירה.

עו"ד בלייכר הדגיש במכתבו לתחנת שלם, כי מדובר בניסיון רצח. בנוסף התריע בפניהם: "אירוע הטרור היה יכול להסתיים בקלות בהתלקחות הקרוואנים ובאבדות רבות בנפש". עוד צויין במכתב כי באותה העת שהו במקום הפיגוע נשים וילדים אשר מתגוררים בשכונה.

עו"ד בלייכר מסר "זריקת בקת"בים לעבר בתי מגורים בייחוד כאשר מדובר בבתים בסכנת התלקחות מהווה פיגוע טרור וניסיון לרצח של רבים. אנו מצפים שהמשטרה והפרקליטות בהמשך יתייחסו לפיגוע במלוא החומרה ויעשו את המוטל עליהם כדי להכניס את הטרוריסטים לשנות מאסר רבות".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק