שני יהודים נרצחו באירוע במרכול כשר בניו ג'רזי

שני יהודים נרצחו אמש (שלישי) באירוע ירי שהתרחש מרכול כשר בניו ג'רזי. שני חמושים, גבר ואישה, נכנסו למרכול ופתחו באש כשתוצאה ממנה נהרגו משה הרש דיויטש ולאה מינדל פרנץ, וכן נהרגו עוד שני אנשים נוספים ובהם שוטר שהגיע למקום.

שני החמושים נהרגו גם הם לאחר שעה של התבצרות במרכול וחילופי אש כבדים בין כוחות הביטחון שהגיעו למקום. על פי עד ראייה שנכחו במקום, עשרות שוטרים ואנשי כוחות מיוחדים הגיעו לזירת האירוע והתעמתו עם שני החמושים, עד שכאמור הם הצליחו להרוג את השניים.

במשטרת ניו ג'רזי מעריכים כי מדובר באירוע פלילי ולא בפיגוע מכוון. לטענתם, מדובר בעסקת סמים שהסתבכה והתפתחה לאירוע שלא תוכנן מראש, ואילו הפגיעה מרכול הכשר הייתה רק במקרה ולא מדובר בייעד שנבחר מראש.

לעומת זאת, ראש העיר ג'רזי סיטי, סטיבן פולופ, אמר במהלך הלילה כי מחקירה ראשונה של התקרית כי היורים כן בחרו את המרכול הכשר מראש.  רב קהילת חב"ד במקום, הרב משה שפירא, התראיין הבוקר לכאן רשת ב' ואמר "המשטרה עוד לא יודעת האם זה אקראי או התקפת מכוונת – זו קהילה קטנה שמסתדרת עם כולם"

בתוך כך, משטרת ניו-יורק הודיעה על הגברת האבטחה באתרים מרכזיים של הקהילה היהודית המקומית. בהודעה צוין כי אין מידע על איום ממשי, אך הדבר נעשה כחלק מהעלאת רמת הביטחון.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק