שליש ממסיימי קורס מג"דים – מיו"ש

לוחמי צה"ל. ארכיון. צילום: דובר צה"ל
ההתיישבות בחזית ההתנדבות. שליש ממסיימי קורס מג"דים במילואים מיו"ש רובם מהשומרון. ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן: "גאים בלוחמים שלנו, ההתיישבות זה צה"ל וצה"ל זה ההתיישבות"

שליש ממסיימי קורס מג"דים במילואים מיו"ש רובם מהשומרון. 9 מתוך 23 מסיימים בקורס שנמשך כ 3 חודשים, ונחשב לאחד הקורסים היוקרתיים בצה"ל למילואים. רוב המסיימים מהשומרון. שניים מהישוב נופים והאחרים מהישובים: רחלים, אלון מורה, קדומים, אריאל, קידה, הר חמד ועתניאל.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הודה ללוחמים ואמר: "צה"ל זה ההתיישבות וההתיישבות זה צה"ל, אנחנו גאים ברוח ההתנדבות של תושבינו, שבחזית לא רק בצה"ל אלא גם כעת בשעה הקשה של הקורונה רוח ההתנדבות מורגשת בכל הישובים והיא זו שמסייעת לנו לצלוח את התקופה המורכבת הזו יחד בהצלחה"

על פי נתוני הגיוס והשירות לשנת 2020 רוח ההתנדבות והגיוס לצה"ל משמעותי במועצה אזורית שומרון גם בקרב המתגייסים הצעירים: שיעור הגיוס בקרב הבנים עומד על 83.7% גבוה אל מול הממוצע הארצי של 71.7%. 84.6% מהמתגייסים לצה"ל פונים לשירות משמעותי. 92.3% מהבנות מתגייסות לשירות משמעותי.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק