שיתף פעולה עם השב"כ? נעם פדרמן חושף הכל

בשל הפרסומים אמש אודות שיתוף הפעולה בין פעיל הימין נעם פדרמן לבין סוכני השב"כ בנערותו, שוחח הבוקר (ראשון) יהונתן לר עם פדרמן ומסר את גרסתו לדברים. הראיון פורסם בערוץ הטלגרם 'המאבק'.

"הייתי נער בן 17", הוא מספר. "הייתי עצור במשטרה על 'עבירות נשק' והיה מישהו שהעיד נגדי בנושא, אבא שלי היה חולה מאד(לא על ערש דווי כפי שפורסם, אבל חולה מאוד) ואז הגיע איש שב"כ בשם ערן שעשה לי שיחה והציע לי לשתף איתם פעולה ולמסור מידע על אנשים שהולכים לעשות דברים, והבטיח שהחבר'ה שאדווח עליהם לא יעצרו הם פשוט ימנעו את האירועים מראש ובתמורה אשתחרר מיד."

הוא ממשיך: "ידעתי שזה שטויות וברור שאם אמסור מידע על אנשים, הם ידפקו אותם. אבל רציתי מאד להשתחרר וידעתי שזה הדרך שלי להשתחרר ולפגוש את אבא שלי, אז אמרתי לעצמי, אני אגיד להם שאני מוכן ובתכל'ס לא אמסור להם דברים,אלא אחרטט אותם. שוחררתי, נפגשתי איתם כמה פעמים ו"סיפרתי להם סיפורים", לא מידע על אף אדם, ושום הלשנות.

מתישהו התלהבתי על הרעיון והחלטתי לעלות שלב: אם נפגשתי איתם לדוגמא ביום שלישי בלילה, מיד אחרי שנפרדנו הלכתי והייתי שורף כנסיה/מסגד,או מפנצ'ר רכבים וכדומה, כל פעם משהו אחר ובורח… אחרי כמה זמן כשהיו פוגשים אותי שוב היו שואלים על אותו ארוע והייתי עונה שאין לי מושג מי עשה את זה וכמובן שזה לא אני, כי יש לי אליבי. הייתי איתם באותו לילה. כך זה התנהל במשך תקופה,עד שהם עלו עלי, עצרו אותי ויצאתי בסוף עם 20 חודש מאסר על עבירות רכוש וכיוצא באלה, יחסית בזול. אבל עדיין כלא".

לאחר מכן במהלך השנים, בכל פעם שהתגלתה מחתרת או התארגנות כלשהיא, כמו מחתרת בת עין למשל, עצרו גם את נעם פדרמן, לא כי הוא קשור, אלא כדי לנקום בו על מה שעשה להם.

לסיכום ביקש פדרמן למסור את הדברים הבאים: "היום כשאני חושב על זה,אני אומר מה חשבתי לעצמי, חשבתי שאני חכם גדול וגם הצלחתי לתחמן אותם, אבל בסוף, לסיכומו של דבר, אמנם לקצת זמן אבל נכנסתי לכלא. אל תדברו עם השב"כ 'לא מדובשך ולא מעוקצך'. אל תחשבו שאתם חכמים גדולים. שום קשר איתם, גם אם אתם חושבים שאתם עובדים עליהם בסוף אתם תדפקו מזה. זו המסקנה."

 

לעדכוני המאבק בטלגרם >>>

https://t.me/hmevak

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק