שיתוף הפעולה בין עו"ד איתמר בן גביר לחברת הכנסת מאי גולן מיד לאחר הבחירות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
עוצמה יהודית
איתמר בן גביר. צילום: עמנואל גרסטל
יו"ר עוצמה יהודית והמועמד מטעם מפלגת הציונות הדתית איתמר בן גביר וחברת הכנסת מאי גולן (הליכוד) סיכמו על שיתוף פעולה בעניין הענשת מסתננים בלתי חוקיים על עבירות מיידי לאחר הבחירות
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, וחברת הכנסת מאי גולן ממפלגת הליכוד, מתכוונים להגיש יחד הצעת חוק משותפת לאחר הבחירות, שתקבע כי במקרים בהם בוצעו עבירות מין על רקע לאומני – הענישה של העבריינים תוכפל.

בדברי ההסבר לחוק, מסבירים בן גביר וגולן: "בשנים האחרונות התעצמה תופעת הטרור הלאומיני. מדי יום נשמעים דיווחים על בנות יהודיות שהוטרדו מינית על רקע זהותן הדתית. התעצמות התופעה הגיעה למצב שבריכוזים יהודיים רבים בצפון, בדרום, ואף בעיר תל אביב, מפחדות נשים לצאת לפעילויות ספורט או לצאת לבדן בשעות הערב".

הם מוסיפים כי "בשונה מהעבירות המנויות בחוק העונשין בהן המניע הלאומני מכפיל את העונש, בעבירות של הטרדה מינית קיימת לקונה בחוק בכל הקשור להחמרת ענישה כשהמניע לאומני, ועל כן מוצע להחמיר את הענישה ואת סכום הפיצוי לנפגעות תקיפה מינית על רקע לאומני, בדומה לעבירות אחרות, וזאת על מנת למגר את תופעת הטרור הלאומיני".

עו"ד איתמר בן גביר מוסר הבוקר כי "זו כבר הפכה למכת מדינה של ממש. עוד ועוד איזורים בארץ הופכים להיות לסכנה של ממש עבור צעירות יהודיות שחוששות להסתובב בהם בבטחה, והענישה הקיימת כיום בחוק לא מספקת מענה אמיתי. לטירוף הזה אנחנו מתכוונים לשים סוף".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

שבט אלאטרש, היום.
התמכרנו לחוסר משילות

כמה מילים על התכנית אתמול עם צופית גרנט.
1. בכתבה הצליחו לראות חלק קטן מאוד מהפעילות האמיתית של ארגון להב"ה. אמנם חלק קטן אבל זו די הפעם הראשונה שמוכנים לשדר אותנו עם החלק הזה, הפעילות היומיומית.
למי שתהה, הסצנה על הנערה שברחה ממוסד ונמצאת אצל ערבי לא מבוימת. אלה מקרים שמתקבלים

בזמן שאוכלים לכם את הראש עם אלימות מתנחלים: עשרים תלמידי תיכון יהודים שביקרו בשמעון הצדיק, הותקפו באכזריות בידי מחבלים ערבים באמצעות בקבוקי זכוכית ואבנים.
כוח מד"א מפנה כעת את אחד התלמידים הפצועים עם פגיעת ראש

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק