שומרון: רצים לזכרה של אסתר הורגן

אסתר הורגן ז"ל ביער ריחן. קרדיט: באדיבות המשפחה
המועצה האזורית שומרון תקיים ביום שישי הקרוב מירוץ ענק בצפון השומרון לזכרה של אסתר הורגן. יוסי דגן: "נרוץ במקום בו היא רצה וכ"כ אהבה"

ביום שישי הקרוב תקיים המועצה האזורית שומרון יחד עם מרתון ישראל מירוץ ענק בצפון השומרון. המירוץ יתקיים לזכרה של אסתר הורגן שנרצחה בדצמבר האחרון ביער ריחן שבצפון השומרון על ידי מחבל נתעב מהכפר טורה אל ע'רביה.

המירוץ אומרים במועצה האזורית שומרון מיועד למשפחות וליחידים, והוא יכלול שלושה מקצים של שניים וחצי קילומטרים, שישה קילומטרים ומסלול ארוך של 11 קילומטרים. כל המסלולים יעברו בסמוך למקום הרצח.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן אמר כי במהלך החודשים האחרונים זורמות בקשות מכל רחבי הארץ, להנציח את זכרה של הורגן. "בכל הארץ מבקשים להנציח את זכרה של אסתר, מותה השפיע גם על מי שלא הכיר אותה, אשה שהייתה מלאה באור ועוצמת עשייה, בשומרון החלטנו להנציח אותה בדרך שהתאימה לה הכי הרבה, לרוץ במשעולים שכל כך אהבה ובהם רצה ולהעביר מסר חד משמעי לאויבינו לא יפחידו אותנו נעמיק את אחיזתנו במקום".

בנימין הורגן בעלה של אסתר הי"ד וילדיה, התרגשו מהמחווה ואמרו: "אסתר הורגן בדרכה האחרונה יצאה אל הטבע, אל היער היפה, התקרבה אל הבריאה לנשום את ניחוחות היער, ליהנות מיופי הפריחה, תוך כדי פעילות ספורטיבית. לא לשכוח את הגוף, לנשום, לזוז, להתקדם, להתחזק. מהיער אמא כבר לא תחזור, אבל אנחנו יכולים להמשיך את דרכה. אנחנו מתרגשים להזמין את כל מי שרוצה לעשות צעד לזכר אמא, רעיה, סבתא, אסתר הורגן. נלך בדרכה האחרונה ונוסיף חיים ושמחה וצחוק במקום בו היא הלכה לעולמה".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק