שוטרים רושמים דו"ח בסך 500₪ לילדה חרדית:" המשטר החילוני הופך לאנטישמי"

אמש חילקה משטרת ירושלים קנס בסך 500₪ לילדה חרדית בת 11 משום שלטענתם לא חבשה מסיכה אך לדברי הילדה מדובר בזמן ששתתה מכוס הברד שלה והיא אינה יכולה לעטות מסיכה בזמן השתייה.

בסרטון, נצפת ילדה חרדית מבררת בבכי כאשר השוטרים אינם מפעילים שיקול דעת ולמרות גילה הצעיר, אינם מוותרים על הקנס הגבוה. גורם בציבור החרדי מסר לחדשות ימנים: "מי יתפלא לראות מחזה כה נורא לאחר שראה במהדורות החדשות תמונות של צעירים חרדים מתנוססות כשמדברים על התפשטות הנגיף ובכל הזדמנות מאשימים את החרדים? החרדים הפכו שעיר לעזאזל".

ח"כ הרב ישראל אייכלר הגיב: המשטר החילוני הופך לאנטישמי בצל הקורונה. הציבור החרדי אינו יכול להתגונן נגד הקמים עלינו כגרועים שבאויבים. שוטר שמרגיש גיבור על ילדה קטנה, אינו עושה זאת לבד. הוא מוסת על ידי ממסד אנטישמי של פוליטיקאים, שופטים ואנשי תקשורת אויבי היהודים החרדיים.

המשטרה איבדה שליטה על איבת השוטרים המוסתים נגד חרדים. אנשים חיים בפחד ואומרים שהמשטרה מסוכנת יותר ממגפת הקורונה. המוני אנטישמים רואה בכל ילד חרדי מפיץ חיידקים פונטנציאלי ולפי זה הם פועלים. ליברמן ולפיד מדברים על אלימות ברחובות בעקבות הקורונה וזאת התוצאה.

אני קורא לראש הממשלה ולשר לביטחון פנים לפטר מיד את השוטרים האכזריים הללו, כדי להעביר מסר שהם לא מייצגים את המדינה. יש להנחות מידית את השוטרים: כל שוטר שיתן דו"ח על מסכה לקטין בגיל כזה יפוטר לאלתר.

סגן השר פרוש על הסרטון: "מחזה קורע לב לראות שוטרים מבקשים לתת דו"ח לילדה בוכיה על אי עטיית מסיכה. אני מבקש מהציבור להביא תמונה כזו של שוטר נותן דו"ח לילדה חילונית. זאת מלבד העובדה שהכנסת אישרה הטלת קנס של 500 שקלים, שהוא אינו מידתי ושערוריתי לכל הדעות".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק