שוחרר העצור מגבעת רונן: "נשקול תביעה"

צילום: דוברות המשטרה
בשבת נעצר תושב השומרון בחשד לזריקת אבנים נגד כוחות צה''ל | הוא שוחרר • עו"ד נתי רום: "מסע יח"צ על חשבון המתיישבים - נשקול תביעה"

שוחרר תושב גבעת רונן אשר נעצר בשעות אחה"צ בשטח היישוב. התושב, נשוי ואב לילדים בוגר שרות קרבי בצה"ל שוחרר, ללא כל הגבלה, לאחר חקירה קצרה במשטרת אריאל. התושב אשר מחזיק בנשק ברישיון לא נחקר ולא נחשד בעבירות הקשורות לנשקו האישי.

עו"ד נתי רום אשר העניק לתושב סיוע משפטי מטעם ארגון חוננו תקף את המעצר: "מאוד מצער ולא מובן מדוע מג"ב החליטו לצאת למסע יח"צ על חשבון המתיישבים. מרשי נעצר בתוך שטח היישוב, ללא שעשה דבר וחצי דבר. הוא נשא עליו אקדח ברישיון! ולא נחקר על שום עבירה הקשורה לאקדחו אישי.

עם הגעתו לתחנה מסר כי נעצר על לא עוול בכפו ולאחר חקירה קצרה שוחרר. שחרורו המהיר מדבר בעד עצמו. אני קורא למח"ט שומרון להרגיע את הרוחות, אני קורא לאלוף הפיקוד, ולשר לביטחון פנים לבדוק מדוע מג"ב עוסקים בהודעות דוברות שקריות במקום בביטחון השוטף. אנו נשקול תביעה בנושא".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק