שביתת רעב מול בית השר אוחנה: הקם ועדת חקירה להרג הנער אהוביה סנדק ז"ל

משפחתו של אהוביה סנדק ז"ל עם אלישוב הר שלום בשביתת הרעב (צילום: יהודה יפין)
אברהם סנדק באוהל המחאה: "בטמרה מיידית מח"ש לקחו את השוטרים לחקירה - ברצח של הבן שלנו לקח שלושה ימים - זה חוסר אמת וטיווח"

אוהל מחאה הוקם היום (שלישי) מול ביתו של השר אמיר אוחנה בדרישה כי יורה על הקמתה של ועדת חקירה בעקבות הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטירם מימ"ר ש"י. באוהל שובת רעב זה היום השביעי אלישוב הר שלום, מידי יום צפויים להגיע למקום פעילים אשר יצטרפו לשביתת הרעב.

הערב, הגיעו לאוהל המחאה משפחת סנדק. אביו של אהוביה ז"ל אברהם אמר במקום "אנחנו כאן משפחת סנדק נמצאים באוהל שביתת הרעב בתל אביב מול ביתו שר השר אוחנה. עם ישראל הוא עם ששואף לצדק ואמת, היום בבוקר שמענו על אירוע שבו נהרגו בטמרה ומיידית מח"ש לקחו את השוטרים לחקירה לבדוק את הנושא. באירוע של הרצח של הבן שלנו לקח שלושה ימים הדבר הזה מרגיש כמו משהו של חוסר אמת של טיווח והדבר הזה פוגע בכל אזרחי ישראל שרוצים מדינה מלאה באמת מלאה בצדק".

דברים של אברהם סנדק באוהל המחאה | צילום: יהודה יפין

אלישוב הוסיף כי "לאחר מעל 40 יום שציבור שלם זועק ערב ערב בצמתי הארץ, וזעקותינו נופלות על אוזניים ערלות, החלטתי להגיע אל בית השר ולשבות רעב זה היום ה-7, החשש לחייהם של אחרים בעלי פאות ולא בעלי פאות, חרדים, מתנחלים, בני העדה האתיופית וכל ציבור שקולו מושתק כאן במדינה לא נותן לי מנוח, אנו רוצים לגדל ילדים באהבה בשמחה בידיעה כי הסכנות הערבות לנו הם מבחוץ ולא מבית, מבשר מבשרנו!

צילום: יהודה יפין

כבוד השר, האם תוכל להבטיח שמקרה כזה לא יקרה שוב? איך יתכן שעברו 40 יום והוריו של אהוביה לא קבלו שום מסמך ממלכתי בדבר הרג בנם??, האם לא מן הראוי שתצא הודעת התנצלות למשפחתו אך כלום ושום דבר. בידך אדוני השר להקים ועדת חקירה חיצונית, טיוח הרג אהוביה הוא שבר אמון שלא שלא יהיה לו תקנה".

אוהל המחאה ממוקם ברחוב הסוללים פינת התובל בתל אביב

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק