בחתימת בנט: ביהמ"ש שחרר צעיר ממעצר ללא תנאי ולאחר שעה נחטף לשב"כ

בית המשפט שחרר צעיר ממעצר ללא תנאי – השב"כ חטף אותו מבית המשפט ושלף צו מעצר מנהלי חתום ע"י השר בנט

תדהמה בבית המשפט: צעיר בן 18 המצוי כעשרה ימים במעצר תוך מניעת מפגש עם עורך דין נשלח אתמול לחלופת מעצר בבית המשפט השלום פתח תקווה. המשטרה ערערה על ההחלטה והערר נדחה היום בבית המשפט המחוזי בלוד תוך שהוא מבטל את כל התנאים המגבילים עליו ומותח ביקורת נוקבת על התנהלות השב"כ והמשטרה.

אלא שהשחרור התעכב באופן לא מובן, עד שהתברר לעורך הדין עדי קידר שייצג אותו שהבחור פשוט נחטף על ידי השב"כ והוצא נגדו צו מעצר מנהלי – צו חריג למדי! – חתום בידי שר הביטחון נפתלי בנט.

עו"ד קידר מסר: "מערכת אכיפת החוק הגיעה לשיא השפל. הולכים וחוטפים אותו פשוטו כמשמעו, ונותנים לו צו מנהלי שנכתב על ידי לא פחות ולא יותר שר הביטחון החדש נפתלי בנט, שמצטרף אף הוא לאותה קהילה של אנשים שזוכים לגינוי מקיר אל קיר בציבור בישראל – מערכת אכיפת החוק, הפרקליטות, המשטרה והשב"כ".

 

עו"ד איתמר בן גביר מסר כי: "רק לפני מספר שבועות הודיע בנט כי בכוונתו להוציא צווים מנהליים נגד פעילי שמאל שפוגעים בחיילי צה"ל, אך במקום זאת בוחר בנט להמשיך לקרוץ לכחול לבן ולשמאל ולהוציא צו מעצר מנהלי נגד צעיר יהודי על לא עוול בכפו". עוד אמר בן גביר: "החלטת בנט שבאה דקות לאחר החלטת בית המשפט המותחת ביקורת על המעצר היא שערוריה, ואם חשבנו שעם כניסתו של בנט לתפקיד יחול שינוי בהתנכלות לאנשי הימין, היום מסתבר שהכל דיבורים והוא ממשיך את המדיניות של קודמיו בתפקיד".

בן גביר הוסיף: "מאז כניסתו של בנט לתפקיד שר הביטחון לפני כשלושה חודשים, ערכו כוחות הביטחון פינויים בכרם עדי-עד שבגוש שילה, בגבעת קומי אורי, וכן במעלה שלמה הסמוכה לכוכב השחר, והמדיניות של נפתלי בנט מלמדת שבשם הרצון לקרוץ לכחול לבן הוא מוכן לפגוע שוב ושוב במאחזים בהתיישבות".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק