ראש עיריית טבריה הודח מתפקידו

בשורות טובות לתושבי טבריה. השר זאב אלקין הודיע היום (שני) כי ראש עיריית טבריה, רון קובי, לא יוכל להמשיך בתפקידו. ההחלטה התקבלה לאחר שימוע שנעשה לקובי לפני כחודש ובעקבות העובדה שקובי לא הצליח להקים קואליציה ולהעביר תקציב.

נזכיר כי קובי נבחר לעירייה בשנה שעברה בבחירות המונציפאליות שנערכו בכל העיריות והמועצות בארץ. מאז נכשל קובי להקים קואליציה בעירייה למרות שהיו לו שישה מנדטים והיה צריך רוב של שמונה בלבד. בעקבות כך, לא הצליח קובי גם להעביר תקציב, גם לאחר פרק זמן נוסף שניתן לו על ידי שר הפנים, אריה דרעי.

לאחר שקובי לא הצליח גם בפרק הזמן הנוסף שניתן לו, הוחלט להקים וועדה קרואה בעיר, כמחוייב בחוק. קובי לא הסכים למהלך ועתר לבג"צ כנגד ההחלטה ובג"צ נענה לבקשתו. לאחר מכן התקבלה ההחלטה במשרד הפנים לערוך שימוע לקובי ששוב עתר לבג"צ בטענה שהשר דרעי לא ראוי לערוך לו את השימוע.

בעקבות כך החליט השר דרעי להעביר את הסמכות בנושא לשר אלקין, שכאמור, היום פרסם את החלטתו בעניין שלפיה קובי לא יוכל לכהן בראשות העיר. על פי הערכות, צפוי קובי לערער לבג"צ גם על החלטה זו.

כהונתו של קובי התאפיינה בעיקר בפרובוקציות חוזרות ונשנות ובמריבות של קובי עם אנשים בעירייה ותושבי העיר בכלל. מי שסבלו הכי הרבה מקובי אלו תושבי העיר החרדים שקובי פעל נגדם וניסה למנוע כניסתם של חרדים נוספים לגור בעיר.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק