ראש מועצת שומרון ירה באוויר ועצר מחבל בשומרון

הכניסה הלילה לקבר יוסף | צילום: מועצה אזורית שומרון
יוסי דגן זיהה הבוקר רכב פלסטיני מנסה להוריד נוסע מהכביש. ירה באוויר ועצר את הרכב: "ההתיישבות בשומרון עומדת איתן יחד עם תושבי לוד ועוטף עזה, עם ישראל מאוחד ויחד ננצח"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הצטרף בשעות הבוקר המוקדמות לאנשי אגף הבטחון של המועצה בהגנה על ככר הכניסה לחווארה בה עוברים מאות מכוניות ישראליות מדי יום בדרכם לעבודה.

בדרכו משם לפגישה שנקבעה מראש במרכז שפירא עם הרב חיים דרוקמן ראש ישיבת אור עציון, בכביש 5 בין צומת תפוח לאריאל, זיהה רכב ערבי ללא לוחיות זיהוי משתולל על הכביש ומנסה להוריד מהכביש רכב ישראלי תוך סיכון חיים. על השמשה הקדמית של הרכב הערבי הייתה תלויה כרזה של החמאס עם תמונות של "שאהיד" – מחבל שניסה לבצע פיגוע.

דגן הפעיל את הסירנה שעל רכבו – שהוא רכב בטחון – כרז לנהג לעצור ומשזה המשיך לסכן את הרכב הישראלי, ירה באוויר, והורה לרמ"ט שלו שנהג באותה שעה ברכב לחסום את הרכב המשתולל. הנהג הערבי עצר ולאחר מכן ירד ראש מועצת שומרון מהרכב, מנע ממנו להמשיך בנסיעה והזעיק את המשטרה, המשטרה הגיעה לזירה ועצרה את הפלסטיני.

"אנחנו לא נאפשר פגיעה בתושבים שלנו" אומר יוסי דגן ראש המועצה "ההתיישבות בשומרון עומדת איתן יחד עם תושבי לוד, עוטף עזה, ירושלים, אל מול ההתקפות הרצחניות של הרשות הפלסטינית והחמאס, חיילי צה"ל והמשטרה עושים את תפקידם מצויין, ואנו מחזקים אותם ומחבקים אותם. כשמחבל משתולל ומנסה לפגוע באזרחים צריך לעצור אותו, אנחנו כאן עם עיניים פקוחות כדי לסייע".יו

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק