קמפיין חדש של מועצת יש"ע קורא: "נתניהו וטראמפ – ריבונות, Do it right!"

צילום: אבי אוחיון, לע"מ

פעילויות נרחבות הכוללות קמפיין בפרינט ובדיגיטל ופעילויות שטח עתידיות מתוכננות בקמפיין שיוצא לדרך החלטת מועצת יש"ע לקדם את החלת הריבונות ללא הכרה במדינה פלסטינית, ללא הקפאת בנייה וללא יישובים מבודדים. הקמפיין החדש פונה בעיקר אל ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא ארה"ב דונלד טראמפ יחד עם שרים, חברי כנסת ומקבלי ההחלטות.

 

המסר של הקמפיין "ריבונות do it right!" מסביר שאת הריבנות עושים נכון אך עושים אותה על פי מדיניות ימין ולא שמאל, דרך המילה "right" באנגלית- נכון וימין, ללא מדינה פלסטינית.

בכרזות שיעלו בשלטי ענק יוצגו הנשיא טראמפ וראש הממשלה נתניהו תחת הכיתוב "לא למדינה פלסטינית" ו"ריבונות – Do It Right!". במועצת יש"ע מבהירים כי לא יוכלו לסבול שום צעד ואפילו הקטן ביותר שיכשיר מדינה פלסטינית בקרוב, אם מחילים ריבונות חייבים לעשות את זה כמו שצריך, אומרים במועצת יש"ע.

דויד אלחייני יו"ר מועצת יש"ע אומר כי ראש הממשלה חייב להיות קשוב לציבור, שרובו מתנגד להקמת מדינה פלסטינית ביהודה, שומרון ובקעת הירדן: "אנחנו יוצאים היום למאבק ארוך וקשה נגד מה שאנחנו רואים כפגיעה במדינת ישראל. יש רוב גדול בציבור הישראלי, בטח מקרב תושבי יהודה, שומרון ובקעת הירדן שמתנגד להקמתה של מדינה פלסטינית והפקרת עשרות אלפי תושבים המתגוררים ביישובים המבודדים כפי שכולנו ראינו במפות. אנחנו דורשים מראש הממשלה שיקשיב לצרכיה של ההתיישבות וישנה את המפה כך שתתאים לצרכיה. המפה כפי שהיא מוצגת היום היא מפת הדרכים למדינה פלסטינית. ריבונות עושים נכון".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק