צפו: מחבלים יידו אבנים ובקת"בים – מדיו של חייל צה"ל עלה בלהבות

 

ברשתות הערביות רץ בשעות האחרונות תיעוד בו נראים חיילי צה"ל חוטפים אבנים ובקבוקי תבערה, ולאחר זמן קצר הוצתו מדיו של אחד החיילים בעקבות בקבוק תבערה שיידו לעברו מחבלים ערבים.

ראש רשימת עוצמה יהודית, עו"ד איתמר בן גביר מגיב בחריפות לתיעוד, ומוסר : "בנט מפקיר את החיילים"

"במפלגת עוצמה יהודית, רואים בחומרה את העובדה שחייל צה"ל כמעט עולה באש, מבקבוק תבערה, שמושלך לעברו ואין שום תגובה מצד מערכת הביטחון. נפתלי בנט ומשרד הביטחון מפקירים את חיילי צה"ל ומתווים מדיניות של החלת הטרור.

גם בעזה וגם בשטחי יהודה ושמרון, אם נפתלי בנט לא יתעשת מהר ויתחיל להתייחס יותר ברצינות לתפקיד שלו, בדיוק כפי שדיבר בזמן שהוא לא כיהן בתפקיד, זה עלול לעלות חלילה בחיי חיילים או אזרחים.

כתושב חברון, אני מכיר את החיילים הנהדרים שמשרתים אצלנו באזור וביום זה אני מבקש לחזק את ידם. החיילים האלו מקריבים את נפשם יום-יום, שעה-שעה, למען מדינת ישראל, בכל מזג אוויר ובכל תקופה במהלך השנה. הם ניצבים בגבורה ושומרים על תושבי חברון וקריית ארבע ועל תושבי הארץ כולה. לא מגיע להם, ולא לשום חייל צה"ל, היחס המחפיר שהם מקבלים מהמערכת הביטחונית.אני ממליץ לשר הביטחון בנט להקשיב לעצות הטובות של בנט הפוליטיקאי מלפני שנה ויותר, כשלא היה בתפקיד. אולי כעת הוא שכח מה אמר אז שיש לעשות כדי לחזק את ההרתעה." כך מסר בן גביר.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק