פעילי שמאל אנרכסטי השחיתו גדר של חקלאים יהודים בבקעה

צילום: גבעת קומי אורי
בתיעוד שפורסם בחשבון הטוויטר של ארגון "לוחמים לשלום" המזוהים עם השמאל האנרכסטי, נראים פעילי הארגון משחיתים גדר חקלאית של חקלאים יהודים בבקעה לעיני המצלמות

פעילי שמאל אנרכסטי מארגון "לוחמים לשלום" המזוהה עם השמאל הקיצוני, תועדו השבת כשהם משחיתים גדר חקלאית של יהודים מהמושב חמדת שבבקעה.

בסרטון שהעלו לחשבון הטוויטר של הארגון, נראים האנרכסטים כשהם חותכים והורסים גדר תיל שמשמשת חקלאים מהמושב חמדת, לתיחום שטחי המרעה של המושב.

בתיעוד נראים פעילי השמאל כשהם גלויי פנים, ונראה שאינם חוששים מהעמדה לדין בגין מעשיהם והשחתת הרכוש.

נציין כי התופעה של פעילי שמאל המגיעים ליהודה ושומרון על מנת להתעמת ולעורר פרובוקציות כנגד חיילי צה"ל וחקלאים יהודים, שכיחה למדי, וכמעט שאינה מטופלת בידי רשויות אכיפת החוק, שחוששות מפני טיפול בגורמים הללו.

חקלאים יהודים באזור בנימין והבקעה, סובלים כבר תקופה ארוכה מהתקפות אלימות חוזרות ונשנות על שטחי המרעה, בידי ערבים המלווים בפעילי שמאל אנרכסטי שמגיעים להתסיס את השטח.

חקלאים מהאזור אמרו בתגובה לאירוע כי "העובדה שפעילי שמאל אינם חוששים לתעד את מעשיהם הפליליים כשהם גלויי פנים, מצביעה על המצב שקיים בשטח כבר תקופה ארוכה.

"פעילי שמאל משתתפים באורח קבע באירועים אלימים כנגד חיילים ואזרחים, ומערכת הביטחון מצידה כמעט ואינה אוכפת את ההתפרעויות מצד פעילי השמאל, שמהווים גורם מרכזי בארגון ההתפרעויות וההתקפות", אמרו.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק