פיגוע מזעזע בשומרון: אם ל-6 נרצחה ביער ריחן

אסתר הורגן (באדיבות המשפחה)
אסתר הורגן תושבת תושבת טל מנשה שבצפון השומרון, אם ל-6, אמנית ויועצת זוגית היא הנרצחת בפיגוע ביער ריחן הלילה • איתמר בן גביר: "הרצח המזעזע בשומרון ממחיש עד כמה ראוי השימוש בעונש מוות למחבלים"

הורגן יצאה בסביבות השעה 13:00 בצהריים (ראשון) לריצה בשמורת הטבע יער ריחן הסמוך לישוב. בשעות הערב לאחר שלא הצליח ליצור איתה קשר הזעיק בעלה בנימין את כוחות הבטחון. צוותי הסריקה בהם יחידת חילוץ שומרון, מתנדבים אזרחים מהישובים הסמוכים, בהם רבש"צים, צוותי סריקה של צבא ומשטרה החלו בחיפושים אחריה. בסביבות השעה 1 לפנות בוקר היא נמצאה ע"י אחת מיחידות הסריקה, ללא רוח חיים, כשגולגולתה מרוסקת.

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן הגיע למקום ויחד עם רב הישוב נאלץ להביא למשפחה את הבשורה המרה. דגן אמר על האירוע המזעזע:

"אשה יקרה מלאה כ"כ בטוב לב, בעזרה לאנשים, יוצאת בצהרי היום במרכז מדינת ישראל, לפעילות ספורטיבית דקה מהבית שלה, ונרצחת עי בני עוולה בצורה כ"כ אכזרית. ואני שואל איזה ברברים, כמו בימי הביניים, איזו אכזריות לרטש פרצוף של אשה בת 52 עם סלע בדם קר. מול איזה רשע אנחנו עומדים. ואני רוצה לומר בצורה ברורה לברברים האלו מהרשות הפלסטינית מול כל העולם: לעולם לא תשברו אותנו ההתיישבות בשומרון תפרח ותגדל ותבנה יחד עם כלל מדינת ישראל, כי אתם ברשות הפלסטינית הברברית בחרתם במוות ואנחנו בחרנו בחיים. אתם מתנהגים כמו ברברים בימי הביניים ואנחנו נמצאים בשנת 2020 ועם ישראל ינצח".

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי מפלגת עוצמה יהודית, זעם הבוקר לאחר הרצח בשומרון ואמר: ״הרצח המזעזע ממחיש עד כמה ראוי צודק והגון השימוש בעונש מוות למחבלים. עם כל הכבוד לפוליטיקאים שייגנו את הרצח ויזדעזעו ממנו, מה שדרוש מהם זה מעשים ולא דיבורים.

הגיע הזמן לדרוש מהפרקליטות הצבאית ליישם את חוק עונש המוות. מבלי זה אין לנו הרתעה נגד רוצחים שפלים שהולכים לבלות מקצת מחייהם בתנאי בית מלון״.

אסתר הורגן הייתה אם ל-6, שתי בנות וארבעה בנים. הקטן שבהם בן 13 חגג בר מצווה רק לפני כ 3 חודשים.

יער ריחן הנו שמורת טבע סמוך לישובים ריחן וטל מנשה. אחת משמורות הטבע החשובות בצפון השומרון

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק