עשרות מורים: לא נצטרף למחאה נגד שר החינוך

עשרות מורים מכל רחבי הארץ הודיעו הבוקר (ראשון) כי הם אינם מוכנים לקחת חלק במחאה נגד דבריו של שר החינוך, הרב רפי פרץ. לדברי המורים, לא ניתן לדבר על הכלת האחר תוך כדי הכפשה וסתימת פיות למי שחושב אחרת מהם.

בהודעה ששלחה מורה מהצפון לצוות המורים בבית הספר היא הסבירה את החלטתה שלא להצטרף למחאה מכיוון שהוא לא מכבד אדם שחושב אחרת. לדבריה, "יעידו עלי המכירים אותי,שאני מכבדת כל אדם נטיותיו המיניות לא רלוונטיות, כשם שהעדפותיו במזון (צמחוני/טבעוני וכו) לא רלוונטיות כמו גם דעותיו הפוליטיות" כותבת המורה.

"דווקא בשל כך אני מכבדת כל אדם, מאמינה בחופש הביטוי, לא מתביישת ביהדות שלי, ומקובל עלי שיש החושבים אחרת ממני. חינוך לפלורליזם ולכבוד- כן, הכפשה של מי שלא חושב כמוך- בשום אופן לא" הוסיפה המורה.

מורים אחרים מנמקים את החלטתם בכך שמי שעומדת מאחורי היוזמה היא אישתו של ח"כ גבי אשכנזי מכחול לבן. לדברי אותם המורים, אשכנזי מוכרת גם בדעותיה מהצד השמאלי של המפה הפוליטי וכמו כן יש לה אינטרס לפגוע בגוש הימין עבור בעלה.

נזכיר כי אמש הודיעו מספר ראשי ערים ומועצות וכן מנהלי בתי ספר כי הם יפתחו הבוקר את יום הלימודים בשיחה על זכויות הלהט"ב. חלק מראשי הערים והמועצות הודיעו כי הם יפקחו באופן אישי שהמורים לא מפרים את החלטתם ומעלים את הנושא בפני תלמידהם.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק