ערבים ביצעו לינץ' אבנים במשפחה מבנימין – האב הגן על משפחתו ונחקר

הרכב שנפגע. באדיבות המצלם
לפני מספר ימים נקלעה משפחה מגוש שילה למארב בו מחבלים ערבים גרמו את רכב המשפחה באבנים, בנס ללא נפגעים • אב המשפחה נאלץ לירות לעבר המחבלים כדי להציל את חיי ילדיו • לתדהמתו, כעת הוא נחקר באזהרה ונפתח נגדו תיק פלילי

משפחה מגוש שילה נקלעה לפני מספר ימים למארב מתוכנן של מחבלים, אשר חסמו את רכבם במחסום אבנים ורגמו את רכב המשפחה בסלעים, בנס המשפחה וילדיהם לא נפגעו, ואב המשפחה נאלץ להניס את המחבלים בירי באוויר. אתמול (שני) שהגיע האב להגיש תלונה כנגד המחבלים בתחנת משטרת בנימין, לתדהמת האב הוא נחקר האב באזהרה ונפתח כנגדו תיק פלילי בגין הירי באוויר.

ברכב שהו בעת הלינץ' ההורים וארבעה מילדהם בגילאים 9,5,3, ותינוקת כבת שנה וחצי. מהסלעים התנפצה השימשה הקדמית של הרכב וברכב פגעו עוד כעשרה סלעים שגרמו נזקים כבדים לרכב המשפחה.

האם רננה תיארה את שעברו "צוק מימין ותהום משמאל. ופתאום אבנים, אני צועקת בקול כדי שבעלי יספיק לעצור. סלעי ענק מונחים על הכביש. ממש מולנו. אין שום אפשרות לעבור את זה, נעצרים. מה עושים? לנסוע רוורס בחושך עם הרכב הגדול בדרך הצרה הזו זה בלתי אפשרי. חצי שנייה ו… בום, אבנים פוגעות ברכב." תיארה.

"האוטו מטלטל עם כל מכה. צדו הימני של הרכב סופג עוד ועוד סלעים, השמשה הקדמית התנפצה, מאחור צורחים הילדים בבעתה, "ידיים מעל הראש" צעקתי להם, "להוריד את הראש, אבא ואמא מטפלים בזה. אל תדאגו". בום, שם צמוד לחלון ישנה חן, בת שנה וחצי הקטנה שלנו שמתעוררת וצורחת בקולי קולות." סיפרה.

כאמור, אבי המשפחה נאלץ לירות ירי אזהרה באוויר, דבר שהניס את המחבלים לכפר, לאחר שהתקשרו למוקד הביטחוני, המשפחה פינתה את האבנים מהכביש והמשיכה בנסיעה. בהמשך גילתה המשפחה כי בהמשך הדרך פוזרו סלעים נוספים על הכביש "ממש מלכודת מוות" אומרת רננה.

רננה ממשיכה ומתארת את שעברו שהגיעו לתחנת המשטרה להגיש תלונה על הלינץ' "מגיעים לתחנת משטרה יחד. ואז השוטר פונה לאורי: "אתה רוצה לדבר עם עורך דין לפני שאנחנו מתחילים את החקירה?", מה? חקירה??? על מה?? אנחנו שואלים, השוטר עונה – "את זה אתה תשמע בחקירה עצמה… שהשתמשת בנשק".

הרכב שנפגע. באדיבות המצלם

אנחנו המומים ומזועזעים.. אין מילים. חטפנו אבנים! ירינו יריה אחת בודדת באוויר להגנה ורוצים לחקור אותנו ולפתוח על זה תיק פלילי?! מה קורה כאן??. ציפנו לחיבוק וחיזוק מהמשטרה על המהלך שלנו. לקבל את הטופס ולהמשיך הלאה בבירוקרטיה עד שנצליח לתקן את מה שהמחבלים עשו. ועכשיו הופכים את אורי לפושע?? תיק פלילי??." הוסיפה.

עו"ד נתי רום, סייע מטעם ארגון חוננו לאב בתחנת המשטרה. לאחר החקירה שוחרר אב המשפחה ללא כל תנאי. גם ראש מועצת בנימין ישראל גנץ תמך וסייע לאב המשפחה ואף עמד בקשר עם גורמים במשטרה, דבר שסייע לשחרורו המהיר של האב.

עו"ד נתי רום מסר "לא יתכן שנפגעי עבירה, משפחה שניצלה מלינץ', במקום לקבל את כל הסעד ואת כל העזרה ממשטרת ישראל מקבלים יחס של פושעים, נפתח להם תיק והם זקוקים לסיוע של עו"ד. עולם הפוך ראיתי. מידי לילה בכל כפרי יו"ש מתבצע ירי מסיבי ומשטרת ישראל לא עושה דבר, בעוד שיהודי שנאלץ להגן ביריה בודדת על חייו ע"פ חוק, ומתוך הגנה עצמית נאלץ להיחקר, זה אבסורד, הנחת היסוד שיהודי שיורה הוא פושע חייבת לעבור מהעולם".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Achmed
3 years ago

ערבים=משטרה=סרטן

✎ תגובה באמצעות פייסבוק