עמותת אחיעד מציגה: האתגר הציוני הבא שיקום בדרום תל אביב

עמותת אחיעד, מיסודו של הרב אחיעד אטינגר הי"ד, הפועלת בדרום תל אביב, להגשמת שלל מטרות ציוניות במקום, יוצאת בפרויקט חדש וייחודי.

מטרת הפרויקט היא גיוסם של בני נוער מתנדבים, בעלי זיקה ציונית, לקידום יעדיי העמותה: הענקת מענה לפניות תושבים בדרום תל אביב, הקמת מערך סיוע למשפחות קשות יום, שיקום בתי כנסת ואזורים מוזנחים בשכונות ויצירת צוות חשיבה אסטרטגי שיורכב מבני הנוער, לקידום אינטרסים בעלי ערך לאומי בעיר העברית הראשונה.

בתחילת הפרויקט, ועל מנת ליצור תשתית יציבה של מתנדבים, יתקיים עבור בני הנוער סמינריון בנושא המצב כיום דרום תל אביב, בו יקיימו סיור בשטח, ייפגשו לשיחה עם מפקד תחנת המרחב במשטרה, יצפו בסרט תיעודי על מצבה הקשה של שכונת נווה שאנן, ויעברו ראיונות אישיים לצורך שיבוצם בצוותי פעולה.

מנכ"ל עמותת אחיעד, יצחק וסרלאוף: "אנו יוצאים היום בפרויקט לאומי סופר משמעותי, שכל בן נוער שאהבת הארץ והמולדת בוערת בקרבו מוזמן להצטרף אליו. מדובר בפעילות בעלת ערך ציוני שמטרתה להחזיר את הצבע ללחיים לשכונות המוזנחות של העיר העברית הראשונה, הסובלות מעוני, הזנחה וקיפוח מתמשך של שנים ולמרות זעקתם המתמשכת של תושבי דרום תל אביב לא זכו למענה הראוי. אני קורא לבני נוער, מכל המגזרים – הצטרפו אלינו ויחד נקדם בדרום תל אביב התיישבות, חסד ויהדות".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק