עמותת אחיעד בפנייה דחופה לשר לבטחון הפנים: הורה למשטרה להפסיק את האפליה בדרום ת"א ולאכוף את הנחיות משרד הבריאות נגד המסתננים

מנכ"ל עמותת אחיעד, יצחק וסרלאוף, פנה הערב (מוצ"ש) במכתב דחוף לשר לבטחון הפנים, גלעד ארדן, בדרישה להפסיק את האפלייה באכיפת הנחיות משרד הבריאות בדרום תל אביב, ולהנחות את המשטרה לאכוף את ההנחיות גם בקרב אוכלוסיית המסתננים. כתבת גלי צה"ל בתל אביב, ליה ספילקין, פרסמה הערב בחשבון הטוויטר שלה סרטון בו נראה שוטר אומר לתושב דרום תל אביב ‏כי "מסתנן לא יקבל דו"ח. הממשלה החליטה שנגד זרים לא אוכפים".

 

בעקבות הדברים, כאמור, פנה וסרלאוף בפנייה דחופה לשר ארדן. בפנייה נכתב ביחס לתשובת השוטר: "מכובדי השר ארדן, ככל שתשובתו של השוטר אכן משקפת את מדיניות המשטרה, הרי שמדובר בחרפה של ממש, שעל האחראים עליה לתת את הדין".

 

וסרלאוף הוסיף: "כתושב דרום תל אביב הסובל מאי אכיפת ההנחיות כלפיי המסתננים, הממשיכים להסתובב ולהתקהל בחופשיות ברחובות השכונות, אני פונה אליך הערב בדרישה להורות למשטרה לאכוף באפס את סובלנות את הנחיות משרד הבריאות כלפי המסתננים ולהפסיק באופן מיידי את האכיפה הבררנית ומדיניות האיפה ואיפה בה נוהגים שוטרי משטרת ישראל בדרום תל אביב".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק