עוצמה יהודית נערכת לפריימריז של המפלגות בציוניות הדתיות

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

במפלגות של הציונות הדתית עדיין מתנהל דיון האם לקיים פריימריז פתוחים למפלגה או לא, אך בינתיים במפלגת עוצמה יהודית מתחילים להתכונן לאפשרות שהפריימריז אכן יתקיימו. הבוקר (שני) שלח מנכ"ל המפלגה, יצחק וסרלאוף, מכתב לראשי הסניפים של המפלגה ברחבי הארץ וביקש מהם להתחיל להכין רשימות של פעילים שיהיה ניתן לרתום אותם ברגע האמת.

במכתבו, כתב וסרלאוף כי "כידוע לכולכם, מדינת ישראל הולכת לבחירות נוספות. ההליכה לבחירות הללו רק מוכיחה את צדקת האמירה אותה הזכרנו לאורך כל קמפיין הבחירות: רק עם עוצמה יהודית – יש ממשלה ימנית. אכן, זו לא ססמת קמפיין בלבד – אלא מציאות מוגמרת. מכל מקום, אנו מניחים ששמעתם באמצעות כלי התקשורת כי קיימת כוונה לקיים פריימריז לרשימה מאוחדת של מפלגות הימין לכנסת הבאה. אנחנו בעוצמה יהודית מברכים על הצעד הזה, בו כל מפלגה תקבל ייצוג לפי כוחה, ונערכים לגיוס של כל הכח של עוצמה יהודית – ממטולה ועד אילת".

"אנו מבקשים מכם לאסוף את רשימות חברי המפלגה ותומכיה המצויות בידיכם, על מנת להכניסם לרשימה של קובץ xl שהוכן עבור הפריימריז הללו, כעין דף נחיתה מיוחד – שיישלח אליכם בימים הקרובים, כך שנוכל לדאוג להתפקדות מקסימלית של אנשינו לרשימה, על מנת שנציגינו לכנסת, בראשם עו"ד איתמר בן גביר, ישובצו בראשות הרשימה. כמו כן, בימים הקרובים נקיים מפגשי הערכות עימכם במחוזות השונים עליהם אתם אמונים. אנא היו קשובים ושימו לב לסדר הזמנים" כתב וסרלאוף לראשי הסניפים.

מוקדם יותר הבוקר הודיע במפלגת הבית היהודי כי הם חוששים שפריימריז בציונות הדתית תשנה את פני המפלגה. בהודעה שהוציאו לתקשורת נכתב "אנו רואים בפריימריז עקרון ראוי ואף היינו היחידים בציונות הדתית שעשו זאת במשך שנים אך עם זאת כרגע זו משימה שאיננה יכולה להתכנס. אם מפני שהימין החדש אינם לוקחים חלק ואם מפני הדאגה לפני מפלגת הציונות הדתית שעלולה להשתנות".

"הבית היהודי קובעת מסלול לפריימריז ולאיחוד מלא בין המפלגות, ובשלב זה, בעיצומה של מערכת הבחירות, ממליצה על המשך עבודת צוותי העבודה לאיחוד מלא ולקיבוע הרשימה המשותפת כפי שעושות שאר המפלגות. אנו קוראים לאחינו מהאיחוד הלאומי לשוב לשולחן המו״מ ולסכם באופן מיידי את הריצה המשותפת על בסיס ההסכם הקיים ואת עקרונות המיזוג" נכתב בהודעת הבית היהודי.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

עקבו אחרינו בפייסבוק
תגובות

One Response

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *