עוצמה יהודית בתגובה להודעת בנט על איסור ייבוא: חבל שבנט חיכה עד לדרישתנו

שר הביטחון נפתלי בנט הורה הבוקר (שישי) על עצירה מוחלטת של יבוא תוצרת חקלאית מהרשות הפלסטינית לישראל. זאת בתגובה לחרם המתמשך של הרשות הפלסטינית כנגד מגדלי הבקר הישראלים. בעוצמה יהודית הגיבו להחלטת בנט: "רק הבוקר דרשנו משר הביטחון לעצור את הייבוא על מנת לעצור את הפגיעה בחקלאים בישראל. חבל ששר הביטחון לא טיפל בנושא עד היום, והזדקק לדרישת עוצמה יהודית בכדי להוציא צו, פעולה שלוקחת דקות בודדות".

מוקדם יותר, יצחק קרויזר, חקלאי מרמת הגולן ומועמד מספר 4 בעוצמה יהודית פרסם פוסט בפייסבוק כנגד התנהלותו של שר הביטחון בנט, שכן עד כה לא נעשה צעד כנגד החרם מצד הרשות. בפוסט מתח קרויזר ביקורת כנגד בנט וכתב: מדובר באבסורד, שכן בנט מאפשר להם להכניס סחורה באופן ישיר לישראל ופותח להם את הנמלים כדי שיוכלו לרכוש סחורה ממדינות אחרות ולא מישראל.
נוצר פה מצב שמגדל בקר ערבי, מזמין בקר מאוסטרליה. העגלים, לצורך העניין, מגיעים לנמל אשדוד או נמל אילת, וישראל ורשויות המדינה הן אלו שדואגות להעביר לו אותם עד לעזה או לרמאללה… בעוד שאת הבקר מרמת הגולן או מכפר יהושע, הם מחרימים."

יצחק קרויזר

"אף מדינה בעולם לא היתה נותנת יד להתנהלות מחפירה כזו!
צריך להבין שלא מדובר בחקלאים בודדים, אלא בריסוק של ענף החקלאות כולו במדינת ישראל!!! החקלאים נשארים עם סחורה שלא הצליחו למכור, מוכרים אותה בהפסדים ומביאים לנפילה של סוחרים נוספים."

בהמשך הפוסט שיבח קרויזר את ענף החקלאות והוסיף: "אין ענף אשר מבטא יותר את החיבור שלנו לארץ ישראל מאשר החקלאות. עצוב ששר הביטחון לא פועל על מנת לעצור את הפגיעה הזאת. הגיע הזמן להבין שהמאבק שלהם הוא המאבק של כולנו ואם אנחנו לא נדאג לחקלאים לא יהיה מי שידאג לאדמות ישראל."

 

(תמונה נפתלי בנט: מתוך דף הפייסבוק) 

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק