עו"ד בן גביר: "נתניהו תמיד חתר לממשלת מרכז – אך אם נהיה חזקים הוא יהיה חייב אותנו"

עו"ד איתמר בן גביר. צילום: דוברות עוצמה יהודית
בן גביר: "אני תומך במי שמביא מדיניות ימין. אם יהיה לנו כוח, אז ראש הממשלה יהיה חייב לקיים מדיניות ימין"

יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, התייחס הבוקר לדבריו של ראש הממשלה אמש לפיהם הוא לא יהיה בממשלה אך מן הסתם יהיה חבר בקואליציה.

בראיון לתכנית 'הבוקר הזה' בכאן רשת ב', אמר בן גביר ביחס להסכם העודפים שנחתם בין הציונות הדתית לליכוד כי "מה שחשוב זה לא ההסכם אלא כמה קולות נביא, אם נביא הרבה קולות – הם יצטרכו אותנו. אם לא – הם יזרקו אותנו. אני שומע את ראש הממשלה תמיד אומר שלא יכל לקיים מדיניות של ימין בגלל ציפי לבני בגלל כחלון והפעם איתנו הוא לא יוכל להגיד ימין ולא לקיים".

בן גביר נשאל מדוע הוא ממשיך לתמוך בראש הממשלה למרות מתקפות חברי הליכוד נגדו בימים האחרונים. "אני לא יודע אם אני תומך בראש הממשלה או לא. אני תומך במי שמביא מדיניות ימין. אם יהיה לנו כוח, אז ראש הממשלה יהיה חייב לקיים מדיניות ימין", השיב.

בהתייחס לשאלה האם קיבל הבטחות כלשהן מראש הממשלה, השיב בן גביר: "אני לא צריך הבטחות כאלו. זה הבטחות על הקרח. אם ראש הממשלה יוכל לבחור, הוא יבחר בממשלת ימין מרכז ולכן חייבים שהציונות הדתית תהיה גדולה וחזקה. אני יודע שאם אני אהיה שם אז הוא יהיה חייב ליישם מדיניות של ימין – לא רק בדיבורים, אלא גם במעשים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק