עו"ד בן גביר: להקים ועדת חקירה על הריגת נער גבעות

צילום: עמנואל גרסטל
בעקבות מרדף משטרתי שהסתיים בהרוג ושלושה פצועים, קורא עו"ד בן גביר להקים וועדת חקירה על שתבחן את התנהלות מחוז ש"י ואומר כי השוטרים במחוז פועלים באגרסיביות יתר

עו"ד איתמר בן גביר מראשי עוצמה יהודית קורא להקים ועדת חקירה על הריגת נער הגבעות במהלך מרדף של בלשי היחידה המרכזית מחוז ש"י. לטענת עורך הדין: "המרדף נעשה בניגוד לנהלי המשטרה כאשר התנהלות השוטרים בשטח סיכנה את עצמם והן את הצעירים. אין ולא הייתה כל הצדקה למרדף כזה ודאי כאשר עסקינן בעובדה שהשוטרים ידעו זהות נוסעי המכונית".

לדברי עורך הדין: "אין לי ספק שאם היה מדובר באירוע ברהט או באום אל פחם, המשטרה הייתה מכילה את האירוע ולכל היותר עוצרת את הצעירים בשלב מאוחר יותר. התנהלות משטרת מחוז ש"י ובמיוחד הרדיפה אחרי נוער הגבעות, מצדיקה הקמת ועדת חקירה. אין זו הפעם הראשונה ששוטרים במחוז ש"י פועלים באגריסביות יתר מול נערי הגבעות ולא פעם הנערים הללו סובלים מהתעללות משטרתית. הגיע הזמן להקים ועדת חקירה שתבחן את התנהלות משטרת מחוז ש"י".

כזכור, בשעות הבוקר התרחש מרדף אחר נערי גבעות לאחר שעלה חשד כי יידו אבנים לעבר ערבים. לטענת הנערים, רכב המשטרה שביצע את המרדף נגח ברכבם וכתוצאה מכך הרכב התהפך. נקבע מותו של אחד הנוסעים ושלושה נוספים נפצעו.

בערוץ הטלגרם 'המאבק' דווחה עדות מהשטח לפיה: "השוטרים רדפו אחרי הרכב כי הם חשבו שיש שם נערים שזרקו אבנים- בשלב מסוים הם התנגשו ברכב בעוצמה מאחורה והעיפו אותו לשטח. הם מיד רצו אל הרכב ושמו אזיקים על הידיים של הפצועים. הפצועים התחננו בפניהם שהיה בחור חמישי ברכב, והם התעלמו. בזמן הזה הוא שכב מתחת לרכב ודימם למוות.

רק אחרי דקות ארוכות הזמינו אמבולנס, וכשהשוטרים הבינו שיש הרוג בתאונה שהם עשו הם ברחו מהמקום והביאו כוח יס"מ לשמור על הגזרה ולא לאפשר לאף אחד להיכנס, כולל זק"א שבאו לטפל בהרוג וכולל אנשי תקשורת וצלמים".

בקרב פעילי ימין ובהם נוער גבעות קוראים לצאת ולהפגין מול מפקדת ימ"ר ש"י מול מעלה אדומים "בעקבות האובססיה והטירוף של המשטרה כלפי אוהבי הארץ".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

1 תגובה
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
שוש
2 years ago

כל הגבורה שלהם מסתכמת תמיד מול היהודים לא ראינו נחישות כזאת מול פורעים בדואים וערבים

✎ תגובה באמצעות פייסבוק