עו"ד בן גביר בתגובה לדברי סמוטריץ': "התנשאות, יוהרה, שחצנות ופטרונות"

עו"ד איתמר בן גביר, מראשי מפלגת עוצמה יהודית, הגיב הבוקר (רביעי) בתוכנית קלמן ליברמן בכאן רשת ב' על דבריו של השר סמוטריץ' אשר לפיהם הוא אינו חלק מהציונות הדתית. כמו כן, הגיב בן גביר גם על ההכחשות בדבר הפגישה שהתקיימה בירושלים בה סוכם על כך שהרבנים הם אלו שיקבעו את הרשימה.

לדבריו של עו"ד בן גביר "לצערי השר בצלאל סמוטריץ' פיתח שיטה לבוא ולספר כל מיני דברים בתקשורת ואז במציאות לעשות בדיוק את ההפך. שיסתכל לי בעניים, אני ישבתי איתו בירושלים והוא בכלל לא דיבר על פריימריז אלא על רבנים. הוא רצה שהרבנים יחליטו ואמרתי לו כן"

האזינו לראיון המלא:

"פתאום הוא הלך לפריימירז וגם על זה הסכמתי ואמרתי שפריימריז זה בסדר. אבל שימו לב למה שהוא אמר לכם – 'איתמר בן גביר הוא לא ציונות דתית'. ההתנשאות, האליטיזם הזה, הפטרונות והיוהרה, זה מה שהביא את הכישלון בפוליטיקה של הציונות הדתית" הוסיף בן גביר.

"תבינו" הסביר בן גביר בראיון. "בצינות הדתית אין גזענות, אין שנאה, אלא יש אהבה. אבל יש פוליטקאים שהם סמוטריצים כאלה, שמבחינתם מי שלא באותו די.אן.אי, לא בדיוק מאותו בית המדרש, הוא לא שייך וצריך להוציא אותו מהמחנה".

בדבריו הפריך בן גביר גם את הטענה שסמוטריץ' רצה לקיים פריימריז פתוחים. "תשימו לב מה שהוא אמר לכם. פריימריז כן, אבל רק בינו לבין הרב רפי פרץ שאז הוא יודע שהוא יהיה ראשון. התחיל התהליך והם שלחו אלי את איתי גרנק, אחד מיומי המהלך, ויום לאחר מכן הם חזרו בהן לאחר שהבינו שעוצמה יהודית תגיע כנראה למקומות מאוד גבוהים. פתאום סמוטריץ' ושקד התחילו לדבר על פריימריז במרכז המפלגה".

לסיום אמר עו"ד בן גביר "אני אומר לבצלאל, תפסיק עם זה. די לבוא לקלמן ליברמן לספר על פריימריז ואחרי זה בחדרי חדרים להגיד שאתה רוצה פריימריז במרכז המפלגה. אתה רוצה פריימריז? אני בעד, אני רוצה פריימריז. למרות הכל ולמרות מה שהוא אמר אני קורא לו גם עכשיו: בצלאל בוא תעזוב הכל, בוא תגלה אחריות כי יש כאן דברים הרבה יותר חשובים מאגו. יש כאן את ארץ ישראל ואת עם ישראל".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק