עו"ד בן גביר: אדרוש מנתניהו להיות השר לביטחון הנגב והגליל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
איתמר בן גביר • צילום: חדשות ימנים
בראיון לפגוש את העיתונות הודיע עו"ד איתמר בן גביר כי הוא ידרוש בכניסה לממשלה כי ידרוש להיות השר לביטחון הנגב והגליל: "צריך להחזיר את הביטחון לנגב ולגליל"
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, הודיע הערב (מוצ"ש) בשידור חי כי ידרוש מנתניהו להיות השר לביטחון הנגב והגליל בממשלה הבאה.

בראיון לתכנית 'פגוש את העיתונות' עם רינה מצליח בערוץ 12, אמר בן גביר: "כאשר ראש הממשלה אמר שאני לא אהיה שר, לא הבנתי מה הוא רוצה, כי התכנית המקורית שלי הייתה לבקש את ראשות ועדת חוקה. זה המקצועי שלי, משפטים, בניתי משרד עורכי דין מצליח וזה מה שרציתי. אבל אני נמצא אחרי חודש בו באים אליי חיילים בנגב, ואומרים לי 'אנחנו נכנסים לשטחי אש שלנו' ויש שם אנרכיה מוחלטת.

נשים שהולכות לג'וגינג מטרידים אותן. בצפון, לא רק בדרום לוקחים פרוטקשן מבעלי העסקים. ולכן אני אומר כאן לראשונה – אני מתכוון לבקש מנתניהו להיות השר לביטחון הנגב והגליל. צריך להחזיר את הביטחון לנגב ולגליל. מה שהולך שם זה מערב פרוע. מישהו צריך לטפל בזה – וזה אני".

בנוסף, התייחס בן גביר להצעת החוק אותה הוא מתכוון להציע בכנסת הקרובה, לפיה ראש הממשלה והשרים יהיו זכאים לחסינות מהעמדה לדין באופן אוטומטי: "לראש ממשלה ולשרים צריכה להיות חסינות נקודה. אני לא עושה את זה בשביל נתניהו או דרעי, אני עושה את זה בשביל כל שר או ראש ממשלה, כדי שלא יהיו שבויים בידי היועץ המשפטי לממשלה והפרקליטות. בכל מדינה נורמלית אין דבר כזה. רק בישראל אדם אחד יש לו את כל הכח להחליט מי יהיה ראש ממשלה או שר. את הדבר הזה צריך לעצור".

בן גביר נשאל האם יש קונסטלציה בה יישב תחת ראש ממשלה שהוא אינו נתניהו. "נתניהו הוא באמת ליגה אחרת. לא אשב תחת לפיד או סער. בנט, עם כל הכבוד וההערכה, לא יכול להיות ראש ממשלה עם עשרה מנדטים".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק