סקר 103fm: רוב מצביעי הימין רוצים שבן גביר יהיה שר בממשלה הבאה

עוצמה יהודית
איתמר בן גביר. צילום: עמנואל גרסטל
סקר שערך מכון הסקרים 'פאנלס פוליטיקס' עבור רדיו 103fm מעלה כי רובם של מצביעי הימין ירצו לראות את יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, כשר בממשלה הבאה

סקר שערך מכון הסקרים 'פאנלס פוליטיקס' עבור רדיו 103fm מעלה כי רובם של מצביעי הימין ירצו לראות את יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר, כשר בממשלה הבאה.

על פי ממצאי הסקר, 37% מהנשאלים הביעו תמיכה במינויו של בן גביר לשר, בעוד 31% בלבד התנגדו לכך. כאשר מופנית השאלה למצביעי הליכוד בלבד, מגמת התמיכה בבן גביר אף מתחזקת: 38% תומכים במינויו לשר בממשלה, ו-25% בלבד מתנגדים לכך.

עוד עולה מממצאי הסקר כי מפלגת הציונות הדתית זוכה ב-5 מנדטים, ומביאה לכך שלגוש הימין יהיו 62 מנדטים להרכבת קואליציה. הליכוד זוכה ב-29, ימינה ב-13, ש"ס ב-8 מנדטים ויהדות התורה ב-7.

יו"ר עוצמה יהודית והמועמד ברשימת הציונות הדתית לכנסת, עו"ד איתמר בן גביר מסר בתגובה לממצאי הסקר: "הסקר שמתפרסם הבוקר מוכיח שוב כי הדרך היחידה להקמת ממשלת הימין היא הצבעה לציונות הדתית. מצביעי הימין גם לא מתרשמים מההפחדות והההכפשות של אנשי השמאל ורוצים שאהפוך לשר בתפקיד משפיע שייאבק למען המדינה, יגן על חיילי צה"ל ויאבק בפשיעה בדרום".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק