סגירת מעגל: כתבי אישום הוגשו נגד מחבלים ערבים שהשליכו בקת"ב לעבר מוצב מג"ב

צילום: דוברות המשטרה

סגירת מעגל של משמר הגבול עם הגשת כתבי אישום חמורים נגד 3 קטינים פלסטינים בגין השלכת מטענים ובקבוקי תבערה לעבר מוצב בית המושל של מג"ב באבו דיס.

השלושה יצאו לזרוק בקבוקי תבערה ומטען צינור לעבר מוצב בית המושל ובהגיעם למקום החזיקו 2 מבין השלושה בקבוקי תבערה, בעוד השלישי השליך מטען צינור לעבר המוצב. מיד לאחר מכן הניף אחד מהשלושה בקבוק תבערה על מנת להשליכו אך נורה טרם הספיק לזרוק אותו. כך עולה מכתבי האישום שהוגשו אתמול בבית המשפט הצבאי בעופר נגד 3 הנאשמים, קטינים בני 16-17 מאבו דיס.

מדובר כאמור בתקרית שהתרחשה בתאריך 15.05.20 ובה הבחינו כוחות  הביטחון בנאשמים שהשליכו את המטען ושבכוונתם היה להשליך בקבוקי תבערה אל המוצב וביצעו לעברם ירי ממנו נפגעו. הנאשמים שנפגעו מהירי נמלטו ויחידת החקירות והמודיעין של מג"ב הפועלת בגזרת עוטף ירושלים יחד לוחמי מג"ב המשרתים במוצב בית המושל ניהלו את החקירה והביאו למעצרם לפני כשבועיים ומאז הם עצורים.

במשמר הגבול מדגישים שמדובר בכתבי אישום חשובים להם מתווספת החלטה שיפוטית משמעותית נוספת והיא מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים. זו סגירת מעגל חקירתית ומבצעית של מג"ב אשר מחזקת את ההרתעה ומבהירה למפגעים שבמשמר הגבול אנו ננקוט בכל האמצעים העומדים לרשותנו בכדי לסכל את הטרור ולהגן על בסיסינו ולוחמינו.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק