נשיא איחוד הצלה נדבק בקורונה

אלי ביר. צילום - דוברות איחוד הצלה

אלי ביר, נשיא ומייסד איחוד הצלה, חלה בדלקת ריאות בעקבות הידבקות בנגיף הקורונה בעת שהותו בארה"ב. הוא מאושפז כשהוא סובל מדלקת ריאות וקוצר נשימה חריף בבית החולים האוניברסיטאי במיאמי פלורידה.

אלי ביר
צילום – דוברות איחוד הצלה

ביר נמצא בשבועות האחרונים במסע לגיוס משאבים לאיחוד הצלה בקהילות יהודיות בארה"ב. לפני שבוע, בעת ששהה בבית כנסת במיאמי בפורים, נחשף לאדם שבדיעבד התגלה כחולה בקורונה. "שלשה ימים לאחר מכן התחלתי להרגיש שיש לי חום – מיד הלכתי לבידוד עצמי", כתב ביר בהודעה קצרה ששלח היום (רביעי) ל-6,000 אנשי הרפואה המתנדבים באיחוד הצלה.

"באותו יום דווח לי שהאדם איתו נפגשתי אובחן כחולה במחלת הקורונה. שלשום בלילה התעוררתי ב 2 בלילה עם קוצר נשימה חריף ולאחר התייעצות עם רופא בכיר הוא שלח אותי מייד לבית החולים של האוניברסיטה של מיאמי. לאחר בדיקות מקיפות וצילום חזה גילו שיש לי דלקת ריאות חריפה, עקב המצב עלה גם חשד לקורונה ובמיידית אשפזו אותי במחלקה לטיפול נמרץ".

ביר הוסיף: "אני מקבל טיפול מסור ביותר באחד מבתי החולים הטובים בארה"ב. כרגע אני עדיין עם חום שיורד עם תרופות ,עדיין עם קוצר נשימה אבל ב"ה המדדים טובים. אני חזק כי אני יודע שיש לי משפחה מדהימה שאוהבת אותי. יש לנו באיחוד הצלה משפחה ענקית ואני יודע כמה זקוקים לי בריא ושלם. ויש לי חברים מדהימים בישראל ובעולם שמתפללים ודואגים לי".

ביר סיים בקריאה למתנדבי הארגון שממשיכים, על אף המצב, להגיש בכל יום עזרה ראשונה ל-1,800 פצועים וחולים ברחבי הארץ: "שמרו על עצמכם ושמרו על ההוראות המיוחדות שקיבלתם מהארגון לגבי ההתנהגות בימים טרופים אלו".

מנכ"ל איחוד הצלה, אלי פולק, מסר כי "אנו עוקבים ומתעדכנים במצבו של נשיא הארגון ומתפללים שיבריא במהרה וישוב להוביל את הארגון החשוב שלנו".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק