ניצלו חייה של בת ה-3 שטבעה בבריכה בבת עין

בשורה משמחת: לפני כשבוע פונתה אל יחידת הטראומה בהדסה עין כרם על ידי מד״א ילדה בת 3, לאחר טביעה בבריכה בישוב בת עין. הילדה, גפן, התקבלה ביחידת הטראומה כשהיא מונשמת ומורדמת ובמצב קריטי, שם צוות הטראומה וחדר מיון ילדים נלחמו על ייצוב מצבה. בהמשך הועברה ליחידה לטיפול נמרץ ילדים להמשך טיפול מציל חיים – שם החלה להתאושש לשמחת בני משפחתה שלא משו ממיטתה. גפן שוחררה לביתה לאחר מספר ימים כשהיא במצב מצוין, ונפרדה בחיוך מהצוות שטיפל בה .

ד״ר סער חשביה, מנהל המרכז לרפואה דחופה בילדים בהדסה עין כרם: "גפן פונתה אלינו על ידי מד״א אלינו במצב קריטי, היא יוצבה באופן ראשוני על ידי צוות מלר"ד ילדים והועברה ליחידה לטיפול נמרץ להמשך טיפול, ולאור הסימנים קיוינו כי האירוע יסתיים בטוב״.

ד"ר דוד קלייד, רופא בכיר ביחידה לטיפול נמרץ ילדים: "כדי לייצב את מצבה גפן קיבלה תמיכה נשימתית וטיפול תרופתי וכבר בלילה הראשון ראינו שיפור ניכר במצבה. לוחמת אמיתית.
לשמחתנו גפן היום במצב מצויין. היא הועברה למחלקת ילדים להמשך השגחה ושוחררה לביתה.

בית החולים הדסה עין כרם: "בתקופת הקיץ אנחנו קוראים לכל המשפחות שנמצאות עם ילדים ליד מקורות מים לא להוריד את העיניים מהילדים אף לא לרגע! מבט אחד לפלאפון או חוסר תשומת לב לנושא אחר עלולים להסתיים באסון נורא. יש לנקוט ביתר זהירות ובתשומת לב מלאה ליד מקורות מים עם ילדים – גם בריכות ביתיות לא גדולות, על מנת למנוע את האסון הבא".

ההורים של גפן: "אנחנו מודים לכל הצוותים הרפואיים שטיפלו בגפן, והחזירו לנו אותה לחיים, גם בשטח וגם בהדסה. בזכותם קיבלנו את הילדה שלנו בחזרה. תודה מכל הלב לאלפי האנשים שהתפללו בשבילנו לרפואתה של גפן. אלו היו ימים קשים ואנחנו מאושרים שהם הסתיימו כשאנחנו חוזרים הביתה עם הילדה שלנו".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק