משרד הבריאות טעה בדיווח – הבורסה ירדה ב-8%

אמש דיווח משרד הבריאות על עלייה של 90 חולים בנגיף הקורונה, הדיווח הדרמטי שלבסוף התגלה כשקרי, הספיק להפיל את הבורסה ב-8%, והמסחר בבורסה הופסק.

מיד כשהתגלתה הטעות משרד הבריאות הוציא הבהרה "במשרד הבריאות מבהירים כי ישנה תקלה בישומון שדיווח על מספר החולים על כן הדיווח האחרון אינו נכון. דיווח מאומת מייד יצא במסודר.

הדיווח מוסר מהערוץ".

חכ"ל אורן חזן הגיב על השגיאה בנתונים של משרד הבריאות: ‏"השאלה הכי גדולה שנשאלת היא מי המרוויח הגדול מהדיווח הלא נכון שהוציא משרד הבריאות על זינוק במספר הנדבקים."

לאור הנחיות משרד הבריאות ומיעוט הנוסעים הנובע מכך משהה חברת התעופה 'ארקיע' את פעילות קו נתב"ג אילת עד סוף חופשת הפסח והתבהרות המצב.

ליגת העל בכדורסל הודיעה על ביטול משחק האולסטאר ואומרים: "‏עקב המגפה העולמית של נגיף הקורונה, נוכח הוראות משרד הבריאות, ולאחר סבבי התייעצות עם בכירים במשרד הספורט ומשרד הבריאות ואחרים, נאלצת מנהלת ליגת העל להודיע על ביטול משחק האולסטאר של עונת 2020.

החזר כספי לרוכשי הכרטיסים יבוצע באופן אוטומטי לכרטיס האשראי שאיתו בוצעה ההזמנה ‏אנו מאחלים לכל השחקנים, המאמנים, הפעילים בענף, ולכל אוהדי הכדורסל והספורט באשר הם, בריאות טובה, וחזרה מהירה ככל שניתן לפעילות מלאה."

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק