משפחת גולדין נגד שחרור שני המחבלים לסוריה

הבוקר (שישי) אישרו בצה"ל את הדיווח מאתמול ששני מחבלים סורים הכלואים בישראל, בדרך לשחרור מוקדם. השחרור הוא חלק ממחווה של ישראל לנשיא סוריה בעקבות מסירת גופתו של זכריה באומל.

בהתחלה שוחרר האסיר אמיל אבו סלאח, שהרג פצוע סורי בלינץ' בצפון, והוחזק בכלא קציעות. בהמשך הלילה שוחרר גם האסיר הביטחוני סידקי אל-מקת, שנחשב ל"זקן האסירים" הסורי.

השחרור של שני המחבלים זכה לזעם רב בישראל. לאה ושמחה גולדין, הוריו של קצין צה״ל סגן הדר גולדין המוחזק בידי חמאס בעזה, זועמים על ראש הממשלה נתניהו על רקע שחרורם של שני האסירים הסורים מהכלא הישראלי והחלטת הממשלה לאפשר להם להישאר בישראל.

בני הזוג גולדין אמרו כי ״שחרור האסירים הסורים מוכיח עד כמה גדול החידלון של נתניהו בהשבת הבנים מעזה. ההסכם המורכב להשבתו של זכריה באומל ז״ל היה חייב להיות לכלול גם את הדר, אורון, אברה והישאם״.

עוד הוסיפו לאה ושמחה גולדין: ״בננו הדר, קצין מצטיין מפלס״ר גבעתי, הוא לא נעדר, אלא חלל צה״ל ששבוי בידי חמאס. מי שמחזיק בהדר הם אותם טרוריסטים שנתניהו עושה איתם ביזנס על בסיס יומיומי. מי שמחזיק בהדר, אורון, אברה והישאם וסוחט את ממשלת ישראל הם אנשי חמאס שמייצאים ממש בימים אלו תותים וקרמבואים מעזה למדינות המפרץ, מחבלי חמאס שמתעשרים מההשקעות של מיליארדים ברצועה והטרוריסטים שנתניהו מחלק להם כסף קטארי על בסיס חודשי. במקום ללחוץ על חמאס נתניהו עושה איתם עסקים״

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

Twitter feed is not available at the moment.

הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק