משפחותיהם של העצורים המנהליים צעדו בקריאה לשחרורם יחד עם מאות

*משפחותיהם של העצורים המנהליים צעדו בקריאה לשחרורם יחד עם מאות תומכים*

המאבק במעצרים המנהליים: על רקע העלייה הדרסטית במספר צווי המעצר המנהלי שהוציא לאחרונה השר גלנט כנגד פעילים בהתיישבות, צעדו היום משפחותיהם של העצורים המנהליים יחד עם מאות תומכים בסמוך לכנסת בקריאה לשחרורם המיידי.

בצעדה שזכתה לשם "גאוות האימהות" סיפרו ההורים על בניהם שנעצרו לאחרונה בצו מנהלי ללא משפט, והצהירו כי הם עומדים מאחוריהם באופן מלא. בנוסף, קראו ההורים לשרי הימין לחדול משתיקתם נוכח הרדיפה, וציינו כי מספר המעצרים המנהליים מקום הממשלה שבר שיא של כל הזמנים מאז קום המדינה.

איילת השחר הכהן, אמו של צדוק הכהן אמרה: "צעדנו כאן יחד היום מאות נשים וילדים באמירה ברורה ומסר לעצורים – אתם הגיבורים שלנו. אנחנו גאות בכם ובחבריכם שמוסרים את נפשם למען העם והארץ. זכינו בבנים גיבורים שמשלמים כעת את המחיר על פעילותם בחזית ההתיישבות. אלו חיילים ללא מדים שמקריבים את חירותם עבור ביטחון עם ישראל. בימי מלחמה ומסירות נפש של כל עם ישראל, עצוב שבעתיים לראות שהמערכת עסוקה עדיין בשקר ובקונספציה של ה6 באוקטובר, ומספרת לעצמה שהרשות הפלסטינית היא פרטנר וציבור המתיישבים הוא האויב האמיתי".

שי דנינו, אביו של פעיל ההתיישבות אריאל דנינו שנעצר בהוראתו של גלנט הוסיף: "בצעד דרקוני ומפחיד מגיעים לאדם, לוקחים אותו באישון ליל וכולאים אותו מאחורי סורג ובריח בלי שום הסבר או הליך דמוקרטי תקין, בלי אשמה ובלי משפט. כל זה קורה במדינת ישראל 2024. בושה שכך נוהגים במדינה שלנו. היום יושבים בבתי בבית הכלא תשעה אנשים שהוציאו אותם מביתם וממשפחתם, והשליכו אותם לבית האסורים מבלי שהם אפילו יודעים במה נאשמו או נחשדו. אנו מוחים כאן היום כנגד העוול הזה, וקוראים מפה לנבחרי הציבור להפסיק את הפשע שמתרחש תחת משמרתם".

תגובות

תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

תגובה באמצעות פייסבוק

כתבות אחרונות:
ימנים בטוויטר:
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים:

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏