משפחה ערבית נעצרה לאחר שהסליקה 'קרלו' בתיק ביתם בת ה-9 בדרכם לישראל

צילום: דוברות המשטרה
"שלום כיתה א", הוא שמה של פרשייה שנחקרה במשמר הגבול של משטרת ישראל במסגרתה בני משפחה ערבים תושבי יו"ש, הסליקו נשק מסוג קרלו בתיק בית ספר של ביתם בת ה-9

במשמר הגבול בתנהלה בתקופה האחרונה פרשייה שזכתה לשם "שלום כיתה א". מידע מודיעיני שהגיע אל היחידה המרכזית של מג"ב הפועלת במרכז הארץ, דיבר על כך שכלי נשק מועברים על ידי ערבים משטחי יהודה ושומרון לישראל תוך שימוש בילדות קטנות והסלקת אמצעי הלחימה בתיקי בית ספר.

צילום: דוברות המשטרה

החקירה הובילה בסוף השבוע להיערכות גדולה של כוחות מג"ב באזור הכפר הערבי 'שופה' הסמוך לגדר הביטחון במטרה לאתר את המבריחים הערבים לפני מעברם לשטח ישראל. במהלך הפעילות עצרו השוטרים רכב ובו חשוד ערבי תושב הכפר בית אומרין הסמוך לשכם, שתי בנותיו בגיל 9 ו-22 וחמיו.

בחיפוש בתיקה של בת ה-9 איתרו השוטרים נשק מאולתר מסוג קרלו שעל פי החשד ניסו להבריח לשטח ישראל. בפעילות נעצרו החשודים הערבים להמשך חקירה במג"ב והיום הם(האב, ביתו בת ה-22 וחמיו) יובאו לדיון בדבר בקשת מג"ב להארכת מעצרם בבית משפט הצבאי בסאלם.

צילום: דוברות המשטרה

במשמר הגבול מעריכים כי הצליחו לשים את היד על החולייה שנהגה לפעול בשיטה זו תוך ניצול ציני ובלתי חוקי של קטינות והעובדה שהן מעוררות פחות חשד במעברן את גדר הביטחון בניגוד לחוק ומוסיפים כי הפעילות למיגור הברחת אמצעי הלחימה תימשך תוך הפעלת אמצעים מיוחדים וביצירתיות מבצעית של השוטרים והלוחמים.

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר

ממשלת החמאס מאפשרת קריאות אללה וואכבר בשער שכם אבל דגל ישראל אסור

סילוואד: מאות בלתי מעורבים בצעדה לכיוון הבית של המחבל שחוסל באות הזדהות עימו.
מזהים את הפועל בניין שהעסקתם כי הוא הרבה יותר זול?

האלימות בשמאל לא פוסקת: אחרי שארגוני שמאל קיצוני קראו להגיע ולהתעמת עם ח"כ בן גביר - פעילי שמאל זרקו לעברו ביצים וניסו לתקוף אותו פיזית

עוד ציוצים...
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק