משלוחן ערבי של שופרסל תקף קטין יהודי בן 13

צילום: אליהו לורנס, חדשות ימנים
ערבי אשר עובד בשירות משלוחים תקף קטין ללא כל סיבה • התקיפה שהתרחשה ברחוב, תועדה על ידי מצלמות האבטחה של השכנים • עו"ד חיים בלייכר מחוננו פנה בדרישה למשטרה: "יש לנקוט ביד קשה כדי למגר תופעה זו"

עו"ד חיים בלייכר מחוננו פנה במכתב למחלקת חקירות בתחנת עוז של משטרת ישראל בדרישה לעצור ערבים שעובדים כמשלוחנים בשופרסל בשל תקיפה ללא סיבה של קטין, כבן 13 על ידי אחד מהם, בעת שצעד ברחוב.

במכתב תיאר את השתלשלות האירועים "בתאריך 22/12/2020 בירושלים הותקף מרשי בידי ערבי אשר עובד כמשלוחן של שופר-סל דיל. מרשי הלך עם חברו ברחוב הסמוך לביתו. באותה עת עמדו על הכביש שני רכבי משלוחים של שופר- סל דיל. ברכבים היו כחמישה ערבים שעבדו במשלוח מזון. לפתע שמע מרשי את מהם צועק משהו לחברו".

מיד לאחר מכן הבחין הקטין בחשוד רץ לעברו על המדרכה. "החשוד הגיע למרשי והכה בחזה של מרשי והמשיך בריצתו, כל זאת ללא כל סיבה מעבר להיותו של מרשי יהודי. מרשי חזר לביתו בהלם וסיפר להוריו את אשר ארע" כתב עו"ד בלייכר.

אביו של הנער השיג תיעוד מצלמות של שכנים במקום. במכתב ציין זאת עו"ד בלייכר ואמר "בשולי הצילום ניתן לראות את התקיפה. כמו כן נער ששמע את הצעקות יצא וצילם את רכביהם של החשוד וחבריו. מרשי הלך עם אביו להתלונן בתחנתכם והעביר אליכם את הצילומים שהשיג".

עו"ד בלייכר כתב כי מדובר בתקיפה אנטישמית חמורה ודרש "יש לנקוט ביד קשה כדי למגר תופעה זו. אבקש לעשות מאמצים כדי להביא את החשוד וחבריו לדין. מאחר ומדובר בתקיפה לאומנית ללא כל התגרות מקדימה ניתן לשער שאין זה מקרה יחיד של תקיפה בה מעורבים החשודים.

כמו כן הוסיף בסיום המכתב "מאחר שהחשוד וחבריו עובדים כ"משלחונים" בשופר-סל ויש להם גישה חופשית לבתים מתעצמת ביותר חשיבות חקירתם ומעצרם של החשוד וחבריו. אבקש לעדכן את הח"מ בהקדם במעצר חשודים והעברת התיק לפרקליטות".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק