משטרת מחוז ש"י הזמינה את ד"ר בן ארי לחקירה: "תרגילי מנדלבליט"

מיכאל בן ארי | צילום: דוברות עוצמה יהודית
בן ארי: "אני חוזר וקורא למנדלבליט להגיש כתב אישום. אם לדבריו יש מסה קריטית שהביאה לפסילתי באופן לא חוקי ולא דמוקרטי יתכבד להגיש כתב אישום וננהל משפט על אותה "מסה קריטית".

משטרת מחוז ש"י הזמינה לחקירה את ד"ר בן ארי מראשי עוצמה יהודית. הערכה היא כי החקירה נולדה לאור העובדה כי הפרקליטות צריכה לתת בקרוב תשובה לבית המשפט העליון בעתירת התנועה הרפורמית שדרשה לפתוח נגד ד"ר בן ארי בחקירה על רקע פסילתו לכנסת והאמירות שיוחסו לו.

כזכור בן ארי ביקש מבית המשפט להורות על העמדתו לדין שכן רק כאשר יועמד לדין  יוכל לנהל משפט ולהוכיח את העוול שנעשה לו בעת פסילתו לכנסת ובית המשפט ביקש מהמדינה להגיב. הבוקר כאמור זומן בן ארי על ידי היחידה המרכזית במחוז ש"י והוא יחקר על ההתבטאויות השונות המיוחסות לו.

ד"ר בן ארי אומר בתגובה: "מדובר בעוד תרגיל של אביחי מנדלבליט שצריך למסור תשובה לבית המשפט העליון בעניין העתירה ההזויה של התנועה הרפורמית (שמנהלת את הפרקליטות) להעמיד אותי לדין ואין לו מה להגיד ולכן הוא מתכוון לטעון בבגצ שהמשטרה החלה בחקירה. אני חוזר וקורא למנדלבליט להגיש כתב אישום. אם לדבריו יש מסה קריטית שהביאה לפסילתי באופן לא חוקי ולא דמוקרטי יתכבד להגיש כתב אישום וננהל משפט על אותה "מסה קריטית".

כתבות אחרונות
ימנים בטוויטר
Twitter feed is not available at the moment.
הבהרה בעניין זכויות יוצרים

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים.
השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים"
אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל: ‏‪[email protected]‬‏

תגובות

✎ תגובה באתר

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

✎ תגובה באמצעות פייסבוק